Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media informują o tragedii w życiu Weroniki Książkiewicz. Jej syn ma już tylko ją
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.06.2024 09:44

Media informują o tragedii w życiu Weroniki Książkiewicz. Jej syn ma już tylko ją

Weronika Książkiewicz
Fot. KAPiF

W nocy z 10 na 11 czerwca w mediach gruchnęła wiadomość o ogromnej tragedii, która wydarzyła się w życiu Weroniki Książkiewicz. Według informacji, które opublikował “Świat Gwiazd”, zmarł jej były partner, a ojciec jej syna Borysa. Krzysztof Latek był czeskim biznesmenem, który w Polsce zyskał popularność dzięki związkowi z artystką. Miał zaledwie 59 lat.

Kim był ojciec syna Weroniki Książkiewicz?

Weronika Książkiewicz jest piękną i utalentowaną aktorką, która z powodzeniem rozwija własną karierę. Prywatnie jej mamą Borysa, który przyszedł na świat w 2010 roku. Niestety życie uczuciowe artystki obfitowało w wiele rozczarowań. Ma za sobą już kilka związków, o których huczały media w całej Polsce. W 2007 roku spotykała się z Jakubem Wesołowskim. Według niektórych plotek ta relacja miała zakończyć się ślubem, jednak ostatecznie para się rozstała. Po latach Książkiewicz wyznała, że doszło do zdrady, a jej ukochany odszedł do innej kobiety.

Po jakimś czasie aktorka związała się z Krzysztofem Latkiem, czeskim przedsiębiorcą. Para doczekała się syna Borysa. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Stosunki między nimi były jednak poprawne, byłym zakochanym zależało, aby wychować wspólnie syna. Niestety, według najnowszych informacji, mężczyzna nagle zmarł.

Dlatego Kipiel-Sztuka była samotna. Kurowska ujawnia: ”Jest postacią tragiczną” Nie tylko Marzena Sztuka. Ta aktorka też zaplanowała własny pogrzeb

Nie żyje ojciec syna Weroniki Książkiewicz

W nocy z 10 na 11 czerwca “Świat Gwiazd" poinformował o śmierci byłego partnera, a jednocześnie ojca syna Weroniki Książkiewicz. Para rozstała się w tym samym roku, gdy na świecie pojawił się ich syn. Po narodzinach chłopca między aktorką a biznesmenem coraz częściej zaczęło dochodzić od spięć. Ich relacja nie przetrwała próby czasu: zakończyła się, gdy ich syn miał zaledwie 3 miesiące. Przez lata walczyli o prawa do opieki nad nim. Decyzją sądu Borys został pod opieką matki.

Mimo początkowych sporów para szybko znalazła wspólny język. Obojgu zależało przede wszystkim na synu, to właśnie ze względu na niego dążyli do porozumienia. Jak donosi informatorka “Świata Gwiazd”, w ostatnim czasie między byłymi partnerami relacja układała się bardzo poprawnie. 

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi – czytamy.

Projekt bez nazwy (14).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: "Marzył, żeby poznać ojca". Była Rutkowskiego gorzko o relacjach z synem

Krzysztof Latek nie żyje

“Świat Gwiazd” przekazał łamiące wieści o śmierci byłego partnera Weroniki Książkiewicz. Krzysztof Latek miał zaledwie 59 lat, był aktywny i nic nie wskazywało na to, by jego stan zdrowia miał się nagle pogorszyć. Jego odejście okazało się szokiem dla bliskich.

Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska (aktorka m.in. „Barw szczęścia” - red.). Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty – ujawniła w rozmowie z portalem anonimowa znajoma aktorki.

Jak dodaje, artystka nie zabrała jeszcze głosu na ten temat, jednak jest znana z tego, że nie wypowiada się publicznie na tematy prywatne. Tymczasem jedną z pierwszych osób, które pożegnały Latka na forum, była Małgorzata Dąbrowska, żona Waldemara Dąbrowskiego, dyrektora Teatru Wielkiego. “Świat Gwiazd” ustalił, że Książkiewicz przyjaźni się z córką pary.

Projekt bez nazwy (13).jpg
Fot. AKPA