Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Macieja Musiała wygląda jak jego siostra, a ojciec jest aktorem
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.04.2024 18:42

Mama Macieja Musiała wygląda jak jego siostra, a ojciec jest aktorem

Maciej Musiał ze swoją mamą
Fot. KAPiF

W poprzednim odcinku “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy zaprosili na parkiet swoich bliskich. Roksana Węgiel zdecydowała się na Kevina Mgleja, a Maciej Musiał wybrał swoją mamę. Internauci byli przekonani, że to jego siostra. Kim są rodzice aktora? Oni także są związani z branżą.

Maciej Musiał wystąpił z mamą w "Tańcu z Gwiazdami"

Maciej Musiał i jego taneczna partnerka, Daria Syta, w poprzednim odcinku “Tańca z Gwiazdami” wystąpili wraz z mamą aktora. Anna Markiewicz-Musiał spisała się na piątkę, a cały występ bardzo spodobał się zarówno jurorom, jak i widzom. Dzięki temu gwiazdę serialu “Rodzinka.pl” zobaczymy w przyszłą niedzielę w kolejnej odsłonie show.

Niektórzy fani początkowo byli przekonani, że mama Macieja Musiała jest jego siostrą.

Mama Maćka? Wygląda jak jego rówieśniczka. Co za energia! - czytamy w komentarzach na oficjalnym instagramowym profilu programu. 

Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Musiał szykuje się do wesela. Mama odda mu drugi taniec

Kim jest mama Macieja Musiała?

Anna Markiewicz-Musiał także jest związana z branżą aktorską. Mama Macieja jest dyrektorem artystycznym Teatru Kuffer (teatr dla dzieci), który założyła wraz z byłym mężem Andrzejem Musiałem w 1995 roku. Jak się okazało, raptem kilka miesięcy wcześniej przyszedł na świat jedyny syn pary.

Stwierdziliśmy, że trzeba jakoś dorobić, by starczało nam na pieluchy, dlatego założyliśmy prywatny teatr, w którym robiliśmy sztuki dla dzieci - mówiła matka aktora w jednym z wywiadów. 

Daria Syta, Maciej Musiał, Anna Markiewicz-Musiał
Daria Syta, Maciej Musiał, Anna Markiewicz-Musiał  Fot. KAPiF

Ojciec Macieja Musiała również jest aktorem

Jak się okazuje, tata Macieja Musiała również jest aktorem. Andrzej Musiał ma w swoim dorobku wiele ról, zarówno serialowych, filmowych, jak i teatralnych. Widzowie z pewnością kojarzą go z takich produkcji, jak chociażby serial “Na dobre i na złe”, “Przyjaciółki” czy “Ojciec Mateusz”, gdzie wcielał się w epizodyczne postaci.

To on zabrał  mnie na mój pierwszy casting, bo też jest aktorem - pisał Maciej Musiał na Instagramie.

Andrzej Musiał, Maciej Musiał
Andrzej Musiał, Maciej Musiał Fot. KAPiF