Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To gwiazda Hollywood czy Bomba? Tubylcy nie mogli oderwać od niej wzroku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.02.2024 16:16

To gwiazda Hollywood czy Bomba? Tubylcy nie mogli oderwać od niej wzroku

Sylwia Bomba zaskakuje
Sylwia Bomba zaskakuje, fot. KAPIF; Instagram/@sylwiabomba

Sylwia Bomba największą popularność zyskała dzięki swoim występom w programie “Gogglebox”. Reality show stało się dla niej przepustką do wielkiej kariery, której szczegółami gwiazda dzieli się na swoim Instagramie. Obecnie przebywa ona na wymarzonych rajskich wakacjach, a internauci nie mogą oderwać od niej wzroku!

Sylwia Bomba z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia na Instagramie

Influencerka szturmem podbiła polski show-biznes, a to wszystko dzięki swojemu udziałowi w programie “Gogglebox. Przed telewizorem”. To właśnie tam Sylwia Bomba zdobył ogromną sympatię fanów, a to dzięki swojemu poczuciu humoru i pozytywnemu nastawieniu. Niedługo później gwiazda mocno rozwinęła się na Instagramie, gdzie z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia i wychowywania córki Tosi.

Niedawno jednak w życiu uczestniczki reality show doszło do poważnego przewrotu. Sylwia Bomba z dumą ogłosiła, że jest szczęśliwie zakochana, a jej nowy związek stał się tematem zainteresowania wszystkich mediów w naszym kraju.

Narzeczona Hakiela zrobiła to przy wszystkich. Nie mogła się powstrzymać Młynarska straciła przyjaciela: "Nie zapomnę naszego ostatniego dnia"

Sylwia Bomba przebywa na wakacjach ze swoim ukochanym

Od kiedy uczestniczka “Gogglebox. Przed telewizorem” ogłosiła, że jest w szczęśliwym związku z Grzegorzem Collinsem, media rozpisują się na temat szczegółów ich relacji. Para spotyka się z wieloma komentarzami, zarówno tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi.

Wszystko wskazuje jednak na to, że nie zamierzają oni załamywać się słowami hejterów, a na swoich social mediach chwalą się kolejnymi wspólnie spędzonymi chwilami. Zakochani właśnie wybrali się na romantyczne wakacje na Karaiby, a zdjęciami z rajskich plaż pochwalili się na swoim profilu na Instagramie. W sieci pojawiło się kilka odważnych zdjęć influencerki.

ZOBACZ TEŻ: Maryla Rodowicz nawet po ślubie nie odpuszcza byłemu. Niewiarygodne, co zrobiła na oczach syna.

Sylwia Bomba zaskoczyła zdjęciem w bikini

Influencerka bardzo chętnie zamieszcza kolejne zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Są to nie tylko piękne krajobrazy i rajskie plaże, ale również fotografie samej gwiazdy, która dumnie pozuje w kolejnych strojach kąpielowych. Fani Sylwii Bomby mieli szansę oglądać ją w czarnym wykrojonym bikini oraz białym komplecie.

Tym razem uczestniczka reality show “Gogglebox. Przed telewizorem” zaprezentowała się internautom w mocno wykrojonym czerwonym stroju kąpielowym. Na nagraniu gwiazda dumnie kroczy brzegiem morza, a w ręce trzyma żółtą piłkę plażową. Fani nie kryją zachwytu na widok gwiazdy i z zapałem komplementują jej pięken stylizacje.

Sylwia Bomba insta.jpg
Sylwia Bomba zaskoczyła zdjęciem w bikini, fot. Instagram/@sylwiabomba
Tagi: sylwia bomba