Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu. Te słowa zaskoczyły fanów
Sara Karmańska
Sara Karmańska 01.03.2024 15:05

Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu. Te słowa zaskoczyły fanów

Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu, fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski od pewnego czasu jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Dziennikarz sportowy, który wcześniej cieszył się sporą renomą, od czasu ogłoszeniu jego związku z Katarzyną Cichopek co chwila trafia na nagłówki. Ostatnio prezenter podzielił się emocjonalnym postem.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają ręce pełne roboty

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek niedawno pożegnali się ze swoimi posadami w programie „Pytanie na śniadanie”. Jak się jednak okazuje, para ma już plany na przyszłość. Niedawno ujawnili, że nie muszą martwić się o kwestie finansowe, ponieważ oboje są w całkiem dobrej sytuacji. Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski mają swoje projekty, w które są zaangażowani od lat. Aktorka cały czas występuje w serialu „M jak miłość”, gdzie od 24 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Ponadto celebrytka zarabia całkiem sporo także za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Zgodnie z medialnymi doniesieniami, Katarzyna Cichopek ma otrzymywać od 20 do 40 tysięcy złotych za jeden post sponsorowany. 

Z kolei Maciej Kurzajewski od 2023 roku współpracuje z Polskim Radiem, a także pracuje jako dziennikarz sportowy w TVP Sport

Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ” Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego. Gwiazdy!

Przed Maciejem Kurzajewskim pracowity okres

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wybrali się ostatnio na wspólną wycieczkę do Rzymu. Dawni prowadzący program „Pytania na śniadanie” dzięki temu „city breakowi” mogli nieco odpocząć od zamieszania krążącego wokół nich od czasu, gdy w śniadaniówce TVP zaczęły być wprowadzane zmiany, które zaowocowały całkowitą wymianą wszystkich prowadzących format. 

Wygląda na to, że już wkrótce Maciej Kurzajewski będzie bardzo zajęty. Jak ujawnił, nadchodzący czas będzie dla niego niezwykle pracowity, z powodu licznych wydarzeń sportowych:

Duże projekty przed nami, bo i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, oby z polską reprezentacją, Igrzyska Olimpijskie oczywiście, Tour de Pologne chociażby i sporo tego się będzie działo w wakacje i czas przedwakacyjny też będzie bardzo, bardzo bogaty w wydarzenia – powiedział podczas transmisji na żywo prowadzonej za pośrednictwem Instagrama. 

ZOBACZ TEŻ: Siostra Kurzajewskiego nagle się WYGADAŁA! Płyną gratulacje

Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu

Maciej Kurzajewski jednak nie tylko relacjonuje wydarzenia sportowe, ale także sam chętnie bierze w nich udział. Czas wolny bardzo chętnie poświęca na swoją pasję, jaką jest bieganie. Dziennikarz sportowy podczas przygotowań do maratonu prawdopodobnie oddaje się długim przemyśleniom, ponieważ od czasu zakończenia współpracy z programem „Pytanie na śniadanie” na jego profilu w mediach społecznościowych nie brak długich wywodów. Tym razem dziennikarz sportowy podzielił się emocjonalnym wynurzeniem. Cały komunikat jest dość enigmatyczny i ciężko ocenić, co dokładnie chciał przekazać swoim fanom. W jego wypowiedzi pojawiają się między innymi tematy wyzwań, spełniania marzeń i towarzyszących im obaw, a także klucza do sukcesu. Wywodowi towarzyszy czarno-białe zdjęcie, na którym widać profil prezentera, a w tle zamglony Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. 

Jednak kluczem do sukcesu jest to, aby marzenia były większe od naszych obaw. Gdy pozwalamy obawom dominować nad marzeniami, stajemy się więźniami własnych ograniczeń. Ale kiedy marzenia przewyższają nasze obawy, stajemy się nieustraszeni i gotowi na podjęcie każdego wyzwania. (…) Ostatecznie, życie jest pełne wyzwań, ale to właśnie one uczą nas, sprawiają, że stajemy się silniejsi i bardziej wytrwali. Niech więc nasze marzenia prowadzą nas przez wszystkie trudności, a każde wyzwanie będzie tylko kolejną szansą na osiągnięcie sukcesu i spełnienie naszych największych pragnień – napisał Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF