Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego? No ładnie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.02.2024 20:11

Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego? No ładnie

Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego?
Wyciekł tajny plan na Cichopek i Kurzajewskiego?, fot. KAPIF

Od dłuższego czasu w sieci huczy od informacji na temat zwolnienia wszystkich dotychczasowych prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Wśród nich nie zabrakło również Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego, którzy  przez długi czas byli jednymi z ulubionych gospodarzy show. Teraz głos w sprawie ich życia zawodowego zabrał Maciej Dowbor i zaskoczył absolutnie wszystkich.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski borykają się z utratą pracy

Od jakiegoś czasu wszystkie media w Polsce informują o zaskakujących zmianach, jakie dzieją się za kulisami Telewizji Polskiej. Wielkim echem odbiło się niespodziewane zwolnienie wszystkich dotychczasowych prowadzących “Pytania na śniadanie”, w tym Anny Popek, Tomasza Kammela, Idy Nowakowskiej, Tomasza Wolnego oraz Aleksandra Sikory. Najwięcej kontrowersji wywołało jednak pozbawienie pracy Małgorzaty Tomaszewskiej, która jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży i czeka na przyjście na świat swojej drugiej pociechy.

Wśród zwolnionych gwiazd nie zabrakło również Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy oprócz partnerowania sobie na planie są również parą w życiu prywatnym. Teraz głos w sprawie ich przyszłości zawodowej zabrał nie kto inny, jak… Maciej Dowbor.

Spadły gromy na Katarzynę Dowbor po debiucie w PnŚ PnŚ: Lawina komentarzy po debiucie Tadli i Tylickiego

Maciej Dowbor komentuje zwolnienie Cichopek i Kurzajewskiego

Po zwolnieniu Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i reszty prowadzących “Pytanie na śniadanie” przyszedł czas na wielkie debiuty. Do śniadaniówki powróciło wiele dawnych gwiazd, a także zawitało kilka nowych twarzy, w tym również dawna prowadząca “Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor.

Teraz głos na temat pozbawienia pracy prezenterów Telewizji Polskiej zabrał nie kto inny, jak syn nowej gospodyni formatu — Maciej Dowbor. Dziennikarz wyznał, że prywatnie jest bliskim kolegą Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego i ma nadzieję, że zakochani szybko staną na nogi i odnajdą nowe zatrudnienie.

Maciek jest znakomitym prowadzącym. Jest świetnym dziennikarzem, prowadzącym programy sportowe, rozrywkowe, więc uważam, że oni są bardzo dobrzy. Szczerze mówiąc, nie widziałem ani razu ich razem w "Pytanie na śniadanie", więc nie mogę się wypowiadać.

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska dopiero pożegnała się z “Pytaniem na śniadanie”, a na jaw wyszły nowe zaskakujące wieści. tego nikt się nie spodziewał.

Maciej Dowbor zdradził tajemniczy plan Cichopek i Kurzajewskiego?

Dziennikarz Polsatu ujawnił też, że mocno trzyma kciuki za swoich kolegów po fachu i życzy im jak najlepiej. Chociaż nie ujawnił ona żadnych szczegółów, wspomniał coś o tym, że rynek jest bardzo szeroki i jest przekonany, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już niedługo znajdą dla siebie miejsce w innym formacie.

Mam nadzieje ze to jest jakaś zmiana, odświeżenie formatu, natomiast to nie wpłynie na ich kariery w telewizji i będą wciąż dostawali szansę. Życzę im jak najlepiej, bo ich bardzo szanuję i lubię 

Internauci zaczęli się zastanawiać, czy to możliwe, że słynni zakochani pojawią się jeszcze w Telewizji Polskiej? Słowa Macieja Dowbora dały wszystkim bardzo mocno do myślenia.

KAPIF_oryginal_K1124128F (1).jpg
Maciej Dowbor o planie Cichopek i Kurzajewskiego, fot. KAPIF
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik