Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek i Kurzajewski potwierdzili. Tym teraz będą się zajmować
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.02.2024 17:56

Cichopek i Kurzajewski potwierdzili. Tym teraz będą się zajmować

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się ze współpracą z “Pytaniem na Śniadanie”. Ramię w ramię z wieloma innymi dziennikarzami i prowadzącymi musieli opuścić studio, a ich role zostały obsadzone przez nowe osoby. Wiele osób zastanawiało się, jak poradzą sobie z tym kryzysem? Radosne informacje przypłynęły do nas aż z Rzymu!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili pracę

Ostatnie miesiące nie były zbyt łaskawe dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para występowała razem na antenie Telewizji Polskiej, dzieląc kanapę w programie “Pytanie na Śniadanie”. Niestety ta sielanka przeszła już do historii. Wszystko spowodowała rewolucja medialna, którą wywołało przegłosowanie przez Sejm uchwały dotyczącej rzetelności i bezstronności mediów publicznych. Na tej podstawie rozwiązano z nimi umowy.

Nie byli jedynymi, którzy pożegnali się z Telewizją Polską. Oprócz nich ze stanowiskiem prowadzących śniadaniówki pożegnały się wszystkie inne dotychczasowe pary. Oprócz nich zwolniono również dziennikarzy pracujących przy serwisach informacyjnych i programach publicystycznych w TVP Info. Wiele osób zamartwia się, że para prowadzących po stracie pracy może zmagać się z pewnego rodzaju kryzysem finansowym.

Włosi nie mogli oderwać oczu od Cichopek i Kurzajewskiego. Gwiazdy! To ma być nowa fucha Cichopek. Przeszkodą będzie były mąż?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili ostatnie dni w Rzymie

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pary pojawiły się fotografie pięknych rzymskich krajobrazów. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się bowiem na tak zwany “city break”, czyli krótką wycieczkę zagraniczną, aby wreszcie należycie wypocząć. Oboje skrupulatnie relacjonowali wyprawę i dzielili się na Instagramie wskazówkami, które mogą pomóc ich fanom podróżować za niewielkie pieniądze.

Oprócz tego Maciej Kurzajewski podzielił się również poradami związanymi ze stylem zwiedzania nowych miejsc. Zaleca rower lub własne stopy oraz nieoczywiste pory dnia.

“Oczywiście najlepszym sposobem moim zdaniem jest spacer. W tym przypadku spacery to są bardzo długie spacery. Zatem powiem, że obuwie jest bardzo ważne, ale działa tutaj kilku operatorów jeśli chodzi o wypożyczanie rowerów, hulajnogi."

"Wczoraj wieczorem wybraliśmy się na taki spacer do Watykanu. Było bardzo pusto i właściwie w ogóle nie było turystów. I myślę, że to był bardzo dobry pomysł i jeśli będziecie w Rzymie, to korzystajcie też z tego, by w takim nieoczywistym czasie udać się w miejsca, które zazwyczaj są odwiedzane przez ogromne tłumy turystów”

- opowiadał dziennikarz za pośrednictwem InstaStories.

ZOBACZ TEŻ: „Nigdy więcej”. Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno

Cichopek i Kurzajewski ogłosili radosną nowinę

Korzystając ze spokoju i urokliwych krajobrazów wokół, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zorganizowali transmisję na żywo, podczas której zdradzili swoim fanom rewelacyjne informacje! Obserwatorzy nie muszą się martwić o ich sprawy finansowe, bowiem oboje mają całkiem niezłą sytuację.

"Każdy z nas ma swoje projekty, które tworzymy już od wielu, wielu, lat. Ja chociażby serial "M jak Miłość". Jestem cały czas aktywna. Jestem cały czas aktywna oczywiście dla was na Instagramie, mam też dużo zleceń tutaj komercyjnych i dziękuję wam, że tak je dobrze przyjmujecie i kochani dużo się dzieje w przestrzeni" - opowiadała Katarzyna Cichopek podczas transmisji.

“Duże projekty przed nami, bo i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, oby z polską reprezentacją, Igrzyska Olimpijskie oczywiście, Tour de Pologne chociażby i sporo tego się będzie działo w wakacje i czas przedwakacyjny też będzie bardzo, bardzo bogaty w wydarzenia” - dodał z kolei Maciej Kurzajewski.

Wygląda na to, że nie ma czym się martwić, a para celebrytów wciąż jest w komfortowej sytuacji. Można wreszcie odetchnąć!

KAPIF_oryginal_K1078245F.jpg
Źródło: KAPiF