Lifestyle.Lelum.pl > Sylwia Grzeszczak Liber

Sylwia Grzeszczak Liber

Liber Sylwia Grzeszczak
19.05.2024 15:56 Liber zamieścił post o byłej. Grzeszczak od razu zareagowała

Rozstanie Libera i Sylwii Grzeszczak było niemałym zaskoczeniem dla wszystkich wiernych fanów pary. Pomimo faktu, że zakochani podjęli tę decyzję już jakiś czas temu, wciąż nie milkną głosy na temat ich aktualnej relacji. Teraz raper pokusił się o wpis na temat swojej byłej partnerki. Jej odpowiedź pojawiła się niemal natychmiast.

Sylwia Grzeszczak, Liber
12.04.2024 21:27 Fani zaniepokojeni nową piosenką Libera. Jest o Sylwii Grzeszczak?

Liber zaskoczył wszystkich swoją nową piosenką, która ujrzało światło dzienne w czwartek. Internauci zauważyli, że w utworze pada kilka mocnych słów na temat byłej miłości rapera. Czy to możliwe, że muzyk zaśpiewał tam o Sylwii Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak
11.04.2024 18:39 Sylwia Grzeszczak bez tego nie wystąpi. Zdradziła wymagania

Słynna polska piosenkarka Sylwia Grzeszczak zrobiła nie byle jaką karierę w polskiej muzyce rozrywkowej. Za sobą ma setki koncertów dla setek tysięcy fanów. Jak przystało na gwiazdę i artystkę, ma swoje rytuały i warunki, które muszą być spełnione, aby mogła robić to co potrafi najlepiej.

sylwia grzeszczak: włosy
05.08.2019 15:49 Sylwia Grzeszczak została blondynką! Wygląda prześlicznie [FOTO]

Sylwia Grzeszczak: włosy wokalistki to jej ogromny atut. Długie, lśniące, o kasztanowym odcieniu, były powodem zachwytu wielu fanek. Jakież zaskoczenie wzbudził fakt, że artystka zdecydowała się na radykalną zmianę koloru! Zobaczcie, jak obecnie wygląda! Żona znanego polskiego rapera od lat zadziwia swoimi kreacjami i szeroko pojętym stylem, który prezentuje na scenie. Autorka piosenki Małe Rzeczy uwielbia szalone uczesania i kolorowe ozdoby wplecione w jej włosy. Z pewnością nikt się nie spodziewał, że zdecyduje się na tak spektakularną metamorfozę. Sylwia Grzeszczak: włosy piosenkarki wyglądają niesamowicie.