Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Grzeszczak bez tego nie wystąpi. Zdradziła wymagania
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 11.04.2024 18:39

Sylwia Grzeszczak bez tego nie wystąpi. Zdradziła wymagania

Sylwia Grzeszczak
Fot. KAPIF

Słynna polska piosenkarka Sylwia Grzeszczak zrobiła nie byle jaką karierę w polskiej muzyce rozrywkowej. Za sobą ma setki koncertów dla setek tysięcy fanów. Jak przystało na gwiazdę i artystkę, ma swoje rytuały i warunki, które muszą być spełnione, aby mogła robić to co potrafi najlepiej.

Sylwia Grzeszczak na scenie od dwudziestu lata

Wciąż młoda Sylwia Grzeszczak ma za sobą już całkiem dużo lat aktywności artystycznej. Zaczęła, w zasadzie już w wieku piętnastu lat, w 2004 roku co sprawia, że w tym roku upływa jej druga dekada na scenie. 

Już jako mała dziewczynka brała udział w programie “Od przedszkola do Opola. Rozpoznawalność zyskała, między innymi. jeszcze dzięki udziałowi w programie „Idol”, który jest kojarzony już tylko przez trochę bardziej dojrzałą publikę

Sylwia Grzeszczak
Fot KAPIF, Sylwia Grzeszczak
"Ania". Sylwia Grzeszczak wspomina śmierć Anny Przybylskiej. "Wszyscy płakali" Córka Sylwii Grzeszczak ma 4 lata. Bogna to słodka dziewczynka i oczko w głowie rodziców

Sylwia Grzeszczak bez tego nie wystąpi

No ale wreszcie jakie są te ‘zachcianki’ gwiazdy, bez której nie jest w stanie występować. Czy chodzi tu o tosty francuskie tak jak w przypadku Elvisa Presleya? Nie, jest o wiele bardziej prozaicznie. Otóż Sylwia Grzeszczak potrzebuje lustra i… chusteczek nawilżanych.

Cytat za Plejadą:

Zawsze muszę mieć lustro w swojej garderobie. Jak nie ma lustra, to się wściekam. Chusteczki nawilżające koniecznie. Kiedyś przynieśli chusteczki do mycia mebli. Nieźle szczypało na twarzy

Sylwia Grzeszczak
Fot KAPIF, Sylwia Grzeszczak

 

Sylwia Grzeszczak - dwudziestolecie na scenie

Tak, to już dwie dekady. Sylwia Grzeszczak ma za sobą aż cztery płyty studyjne. Swój debiut dyskograficzny zaliczyła w 2008 roku wraz z premierą płyty „Ona i On". Oprócz tego wydała również dwie płyty koncertowe. Od dwudziestu lat jeździ i koncertuje po Polsce (zawsze mając przy sobie chusteczki nawilżane).

W 2024 roku premierę miał jej singiel "Motyle", który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez fanów jak i przez krytykę.