Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kurzajewski “już po zaawansowanych rozmowach”. Powrót do TV kwestią czasu
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 11.06.2024 17:33

Kurzajewski “już po zaawansowanych rozmowach”. Powrót do TV kwestią czasu

Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski i jego partnerka, Katarzyna Cichopek byli całkiem niedawno twarzami Telewizji Polskiej. Para prowadziła razem “Pytanie na śniadanie”, a niektórzy widzowie wprost ich uwielbiali. Od momentu zmiany osób u steru TVP próżno jednak wypatrywać ich w dotychczasowej roli. Dla fanów pary mamy bardzo dobre wiadomości - Kurzajewski i Cichopek negocjują powrót do telewizji. 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek byli jedną z par prowadzących "Pytanie na śniadanie"

Do niedawna Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wspólnie prowadzili “Pytanie na śniadanie”. Widzowie i media bacznie śledzili każde prowadzone przez nich wydanie programu w nadziei, że wyłapią co ciekawsze smaczki. 

Para do pewnego momentu była bardzo medialna. Wszyscy pamiętamy oskarżenia i pozwy, którymi zakochani przerzucali się ze swoimi byłymi partnerami - Pauliną Smaszcz i Marcinem Hakielem. Teraz mimo że “Kurzopki” nadal są aktywni w mediach społecznościowych, próżno szukać ich w telewizji. To ma się jednak wkrótce zmienić. Ich powrót do telewizji ma być jedynie kwestią czasu. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. KAPiF
Chajzer przekroczy kolejną granicę? Kontrowersyjna propozycja na stole Viki Gabor zaatakowana. Straszne, co zrobili jej tacie

Kurzajewski i Cichopek negocjują powrót do telewizji

Jakiś czas temu głośno było o doniesieniach, że stacja Polsat planuje uruchomić własny program śniadaniowy. Wiadomo, że aby takie przedsięwzięcie się powiodło, potrzebne będą znane nazwiska, które chciałyby zostać twarzami owego formatu. Czy będzie to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Wiele na to wskazuje. 

Festiwal Polsatu w Sopocie był sprawdzianem dla Cichopek, jak zostanie odebrana. W tej chwili podpisywane są wstępne umowy ze stacją na nowe projekty w tym roku. Patrząc na zestaw par do planowanej śniadaniówki, widać, że małżeństwo Dowborów mogłoby występować razem, potem Ibisz z Sykut, no i Cichopek - ale tylko z Kurzajewskim. To musiały by być sprawdzone, zgrane pary. Ważny tutaj jest Maciek - ruchy gwiazd między TVP a Polsatem są widoczne. W końcu Paulina Chylewska odeszła do telewizji publicznej, więc teraz może Polsat to dobre miejsce dla Kurzajewskiego - donosił jakiś czas temu informator ShowNews.pl.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek fot. AKPA

Kurzajewski i Cichopek nowymi twarzami Polsatu? Rozmowy są na zaawansowanym etapie

Portal ShowNews postanowił dowiedzieć się u źródła, ile jest prawdy w tej plotce. Udało mu się ustalić, że rozmowy z Maciejem Kurzajewskim są już na bardzo zaawansowanym etapie, jednak ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. 

Kurzajewski od pewnego czasu był przymierzany do Polsatu. Teraz trwa taka wymiana gwiazd między TVP a Polsatem, co więcej ani jednej, ani drugiej stacji to wcale nie przeszkadza. Kurzajewski jest już po zaawansowanych rozmowach, jednak ciągle nie podjęto ostatecznej decyzji. Też jest ważne tutaj co będzie z Cichopek, gdyż ciągle żyją w świadomości jako para również telewizyjna - powiedziała w rozmowie z serwisem osoba z otoczenia stacji.

Co ciekawe, Tomasz Kammel także był brany pod uwagę do poprowadzenia programu śniadaniowego Polsatu. Stacja ma być zainteresowana współpracą z dziennikarzem, jednak póki co rozmowy nie przynoszą oczekiwanych efektów.