Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Viki Gabor zaatakowana. Straszne, co zrobili jej tacie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 11.06.2024 16:15

Viki Gabor zaatakowana. Straszne, co zrobili jej tacie

Viki Gabor
fot. KAPiF

We wtorek 11 czerwca w Warszawie miało dojść do poważnej awantury na drodze. Jeden samochód zajechał drogę innemu i się zaczęło. Według doniesień mediów w tym wydarzeniu brali udział Viki Gabor i jej ojciec. Managment artystki mówi m.in. o wyciągnięciu z samochodu i spryskaniu gazem. 

Viki Gabor i jej ojciec zaatakowani na jednej z warszawskich ulic

Do skandalicznego zdarzenia miało dojść we wtorek, 11 czerwca, przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. W rozmowie z serwisem Eska.pl członek managmentu Viki Gabor mówi o wyciągnięciu z auta, pobiciu i spryskaniu gazem! 

To był nieuzasadniony akt nienawiści na drodze. Ojciec Viktorii został spryskany gazem, wyciągnięty z samochodu i pobity, aż się osunął na ziemię. Trafił do szpitala, ma podejrzenie złamania nadgarstka. Viktoria, siedząc w samochodzie, także została spryskana gazem. Na ten moment (godz. 15:00) przebywa w prywatnej, podwarszawskiej klinice okulistycznej ze względu na obrażenia, nic nie widziała, gdy pojawiłem się na miejscu - mówi Esce.pl członek managmentu Viki Gabor. 

Media podają także, że w związku z wydarzeń zatrzymany został 34-latek. 

Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z dyrektorem Polsatu. "Zakończyliśmy małżeństwo" Michał Wiśniewski już nie jest bankrutem? Tak wygląda budowa jego nowej willi (FOTO)

W jakim stanie jest Viki Gabor i jej tata?

Portalowi Pudelek.pl udało się skontaktować z menedżerem młodej gwiazdy w celu ustalenia, w jakim stanie jest Viki Gabor i jej tata. 

Viki cały czas przebywa w prywatnej klinice okulistycznej, gdzie przechodzi badania wzroku. Została spryskana gazem po twarzy i szyi. Na razie nie mamy więcej informacji. W szpitalu przebywa także jej tato. Trwają badania. Niewykluczone, że ma złamany nadgarstek. Lekarze dodatkowo sprawdzają, dlaczego stracił przytomność - mówi Pudelkowi Oskar Laskowski, menedżer piosenkarki.

Pudelek dowiedział się także, że sprawca ataku został przewieziony na komendę, gdzie trwają czynności wyjaśniające.

Viki Gabor zdobyła sławę w bardzo młodym wieku

Viki Gabor zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie “The Voice Kids”. Młoda gwiazda podobnie jak Roxie Węgiel później triumfowała w Eurowizji Junior. Artystka ma już na swoim koncie wiele przebojów, które chętnie puszczają rozgłośnie radiowe. Wydała piosenkę m.in. z Kayah. 

Gwiazda z racji na swoje pochodzenie wielokrotnie musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi sytuacjami. 

Viki Gabor z rodziną
Viki Gabor z rodziną fot. AKPA