Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie uwierzysz, co dostanie na komunię syn Rutkowskiego. Przesada?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.02.2024 17:05

Nie uwierzysz, co dostanie na komunię syn Rutkowskiego. Przesada?

Krzysztof Rutkowski z rodziną
TRICOLORS/East News/Pawel Wodzynski/East News

Życie i kariera Krzysztofa Rutkowskiego cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców. Detektyw angażuje się w wiele medialnych spraw, nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby zajrzeć głębiej. Mężczyzna ma 10-letniego syna, który postanowił zdradzić, jakie jest jego największe marzenie komunijne. To może zaszokować. 

Krzysztof Rutkowski to słynny polski detektyw

Kariera Krzysztofa Rutkowskiego zaczęła się rozwijać z początkiem milenium. Jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku założył swoje własne biuro detektywistyczne, jednak to występy w mediach sprawiły, że stał się naprawdę popularny. Rozpoczęło się to wraz z programem emitowanym na antenie TVN, który dokumentował niektóre z prowadzonych przez Rutkowskiego spraw. Udzielał się przy wielu medialnych śledztwach, angażował się między innymi w zaginięcie małej Madzi z Sosnowca oraz zabójstwo Ewy Tylman.

EN_01543917_0758.jpg
Źródło: Wojciech Olkusnik/East News

Oprócz kariery detektywistycznej przeżył swój epizod w polskiej polityce. Krzysztof Rutkowski już w 1993 roku startował do Sejmu RP, choć wówczas nie udało mu się uzyskać mandatu. Sukces osiągnął w 2001 roku, kandydując z ramienia Samoobrony. Był również posłem w Parlamencie Europejskim.

Tego nawet po nim się nie spodziewaliśmy. Krzysztof Rutkowski podjął kluczową decyzję ws. przyszłości? Zdumiewające doniesienia Ma 10 lat i... czerwone włosy. To jeszcze nie koniec! Co się stało z synem Mai i Krzysztofa Rutkowskich?

Krzysztof Rutkowski i jego perypetie rodzinne

Duże emocje wzbudzają prywatne sprawy polskich celebrytów. Nie ominęło to również Krzysztofa Rutkowskiego, którego osobiste perypetie niezwykle interesują wiele osób. Mężczyzna ożenił się cztery razy i wszystko wskazuje na to, że w pełni ustatkował się dopiero w 2019 roku, poślubiając Maję Pilch. Para ma ze sobą dziecko, które jednak przyszło na świat kilka lat wcześniej. Krzysztof junior ma obecnie dziesięć lat.

EN_01604077_0005.jpg
Źródło: AGENCJA SE/East News

Prócz syna, znany detektyw objął opieką również córkę swojej małżonki z poprzedniego związku. Kaja jest już pełnoletnią dziewczyną i często pojawia się na zdjęciach publikowanych przez jej mamę w mediach społecznościowych. Nie tak dawno cała rodzina świętowała wspólnie Boże Narodzenie.

ZOBACZ TEŻ: Wydał 100 tys. zł na URODZINY syna! Feta u Krzysztofa Rutkowskiego przypomina wesele

Krzysztof Rutkowski junior dostanie to z okazji komunii?

Jednak to doniesienia na temat Krzysztofa juniora ostatnio rozbudziły emocje wśród internautów. Chłopiec w tym roku przystąpi do sakramentu I komunii świętej, co oprócz przeżyć duchowych, wiąże się również z wyjątkowymi prezentami. Od lat ten temat powoduje szerokie dyskusje o zasadności kupowania drogich gadżetów dla młodych osób, jednak w rodzinie Rutkowskich pogląd na ten temat zdaje się być jasny i klarowny.

10-latek opowiedział ostatnio portalowi “ShowNews” o swoim największym komunijnym marzeniu. Chłopiec pała szczególnym zainteresowaniem do motoryzacji, ale model autka lub quad chyba nie spełnią jego oczekiwań.

“Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło”

- zdradził Krzysztof Rutkowski junior portalowi “ShowNews”.

Chłopak będzie korzystał z pojazdu pod okiem instruktora, a oprócz ekskluzywnego prezentu, czeka go jeszcze duża impreza na około 200 osób. Co myślicie o takim świętowaniu przyjęcia I komunii świętej?