Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Rutkowskiego jak Michał Wiśniewski? Ale zmiana fryzury
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.02.2024 17:10

Żona Rutkowskiego jak Michał Wiśniewski? Ale zmiana fryzury

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski
KAPiF, Instagram @majapilch

Maja Rutkowski poznała swojego obecnego męża dobrą dekadę temu. Ślub ze słynnym detektywem wzięła w 2019 roku i wszystko wskazuje na to, że układa się między nimi całkiem nieźle. Ich syn niedawno skończył 10 lat, a zbliżająca się Pierwsza Komunia zapowiada się niezwykle szałowo. Tak samo szałowo prezentuje się nowa fryzura Mai Rutkowski. Co za kolor!

Maja Rutkowski jest czwartą żoną słynnego detektywa

Krzysztof Rutkowski zasłynął w Polsce jako detektyw przede wszystkim dzięki występom w mediach. Zdobył popularność dzięki programom emitowanym w telewizji, mowa między innymi o formacie “Detektyw”, który mogliśmy oglądać na antenie TVN. Oprócz tego mężczyzna angażował się w wiele spraw kryminalnych, między innymi zabójstwo małej Madzi z Sosnowca czy zaginięcie Ewy Tylman.

Jego czwartą żoną, którą poślubił w 2019 roku, jest Maja Pilch, z wykształcenia psycholożka. Poznała mężczyznę w Anglii, gdy pracowała w branży turystycznej. To właśnie praca ich ze sobą połączyła.

“Potrzebowałam pomocy detektywa, prowadząc biznes w Anglii. Mój kolega, a jak się okazało, także znajomy Krzysztofa Rutkowskiego, zaproponował, że nas pozna. I tak się stało. Doskonale się rozumieliśmy, łączyła nas podobna energia. Szybko zostaliśmy przyjaciółmi”

- opowiadała Maja Rutkowski na łamach “Faktu”.

Krzysztof Rutkowski przekazał wieści o śmierci. Tragiczny finał "On ma dziesięć lat". Szokujące, na co Krzysztof Rutkowski pozwala swojemu synowi. Zabrał go na akcję...

Maja Rutkowski i perypetie rodzinne

Pomiędzy Mają a Krzysztofem jest 25 lat różnicy, jednak to nie stanęło na przeszkodzie do rozwoju poważnej relacji. Ich drogi skrzyżowały się dobrych kilka lat temu, a w 2017 roku polski detektyw poprosił ukochaną o rękę. O tym wydarzeniu poinformował media poprzez program “Dzień Dobry TVN”. Dwa lata później w podwarszawskim Rozalinie para powiedziała sobie sakramentalne “tak”.

Maja Rutkowski urodziła mężowi syna, Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Chłopak przyszedł na świat w 2013 roku, a niedawno świętował dziesiąte urodziny na imprezie liczącej 200 osób. W maju czeka go sakrament Pierwszej Komunii Świętej, a już wiadomo, że rodzice szykują mu z tej okazji wyjątkowy prezent. Jak zdradził chłopak kilka tygodni temu portalowi “ShowNews”, Krzysztof Rutkowski obiecał mu… samochód BMW E36.

ZOBACZ TEŻ: Ma 10 lat i... czerwone włosy. To jeszcze nie koniec! Co się stało z synem Mai i Krzysztofa Rutkowskich?

Tak wygląda dziś Maja Rutkowski?

Żona słynnego detektywa lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Jakiś czas temu podzieliła się swoim fanom między innymi efektami zrzucenia zbędnych kilogramów. Widzieliśmy ją już w przeróżnych odsłonach, a szczególnie często lubi zaintrygować wyglądem swojej fryzury. Mogliśmy już oglądać ją w blond, rudych, a nawet różowych kosmykach. Tym razem nadszedł czas na coś całkowicie nowego.

Maja Rutkowski pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją najnowszą metamorfozą! Tym razem zdobią ją długie fale w płomiennym, czerwonym kolorze. Do kogo chciała się upodobnić? Miała to być syrenka Ariel, a może Michał Wiśniewski? Tak czy siak, trzeba przyznać, że zmiana jest naprawdę spektakularna! Spójrzcie, jak fale prezentują się na tle Aten.

rutkowska.png
Źródło: Instagram @majapilch