Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek i Kurzajewski na zdjęciach z wesela. Sukienka Kasi to obłęd
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.05.2024 08:58

Cichopek i Kurzajewski na zdjęciach z wesela. Sukienka Kasi to obłęd

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. KAPiF

Wiele osób czeka na jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu, czyli ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Od kilku miesięcy wiemy, że para jest już zaręczona. Tymczasem bawili się na innym weselu, a ich stylizacje przykuwają wzrok każdego. To sukienka od znanej projektantki.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?

Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. Aktorka i dziennikarz zbliżyli się do siebie podczas wspólnego prowadzenia programu “Pytanie na Śniadanie”, a w marcu 2022 roku potwierdzili publicznie swój związek. Było to już po oficjalnych rozstaniach z poprzednimi partnerami. Od kilku miesięcy wiemy już jednak, że ich relacja weszła na kolejny poziom.

akpa20230303_k_biznesu_pp_3151.jpg
Fot. AKPA

Pierwsze plotki o zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego pojawiły się jeszcze w zeszłym roku, jednak para długo ich nie potwierdzała. Wszystko stało się jasne na przełomie grudnia i stycznia, kiedy na Instagramie aktorki pojawiła się seria zdjęć podsumowujących rok 2023. Na jednej z fotografii dumnie pokazuje dłoń, na której błyszczy się pierścionek zaręczynowy. Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek powiedziała “tak” na wyjeździe do Jordanii. Czy jeszcze w tym roku staną na ślubnym kobiercu?

Katarzyna Cichopek wyznała, że jest "WWO". Co to znaczy? Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą wspólny podcast

Póki co para rozwija się wspólnie na płaszczyźnie zawodowej. Choć ich przygoda z TVP2 i programem “Pytanie na Śniadanie” zakończyła się na początku bieżącego roku, nie zamierzają zostać w miejscu. Przypomnijmy, że zwolnienie z pracy wszystkich prowadzących śniadaniówkę miało związek ze zmianami, które zaszły w mediach publicznych po przegłosowaniu przez Sejm specjalnej uchwały. Ma ona zakładać rzetelność i bezstronność tych podmiotów.

Okazuje się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tak polubili wspólne prowadzenie programów, że zdecydowali się stworzyć podcast “Serio?”. Najpierw we własnych czterech ścianach, a później w profesjonalnym studiu, para gości osoby zajmujące się różnymi profesjami i rozmawia z nimi o życiu oraz karierze. Do tej pory na platformach YouTube i Spotify ukazało się siedem odcinków serii.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Cichopek zaapelowała do fanów o pomoc

Tak bawią się na weselu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Nie tylko praca jest jednak ważna w życiu aktorki i dziennikarza, o czym możemy się przekonać, przeglądając ich media społecznościowe. Niedawno para pokazała, jak spędza razem majówkę. Spacer po malowniczej łące nagrała córka Katarzyny Cichopek, Helenka. Wszystko wskazuje na to, że oboje cenią sobie spokój, naturę i przebywanie w swoim towarzystwie.

Maj przez wielu jest uważany za najpiękniejszy miesiąc roku, w związku z czym nie dziwi fakt, że ogromna liczba osób decyduje się w tym okresie na ślub. W ten weekend Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wesele, z którego również udostępnili stosowną relację. W mediach społecznościowych aktorki można zobaczyć, jak się prezentowali. Dziennikarz postawił na błękitny garnitur z nieco ciemniejszym krawatem we wzorek. Z kolei aktorka włożyła elegancką, krótką sukienkę w chabrowym odcieniu, na jej ramionach spoczęła marynarka. Do tego dołączyła cieliste sandałki na szpilce. Jak możemy wyczytać z opisu, za jej stylizację odpowiadała Viola Piekut. Tylko spójrzcie, jak się prezentowali!