Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska nagle się odezwała. Zabrała głos w sprawie finału TzG
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.05.2024 20:03

Kaźmierska nagle się odezwała. Zabrała głos w sprawie finału TzG

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska została usunięta z ramówki Polsatu po opublikowaniu reportażu przez portal “Goniec”. Nie pojawi się na dzisiejszym finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Zabrała jednak głos w tej sprawie.

Dagmara Kaźmierska nie pojawi się na finale programu "Taniec z Gwiazdami"

Nieco ponad tydzień temu na portalu “Goniec” pojawił się reportaż obnażający szczegóły przestępczej działalności celebrytki znanej z programu “Królowe życia”. W ostatnim czasie Dagmara Kaźmierska pojawiła się również na parkiecie formatu “Taniec z Gwiazdami”. Z udziału w show zrezygnowała jednak ze względu na doznaną kontuzję. Wtedy nie było jednak wiadomo, czy pojawi się podczas dzisiejszego finału.

Reportaż drastycznie zmienił sytuację celebrytki. Jej wizerunek został od razu wymazany z ramówki Polsatu, a wszystkie odcinki programu “Dagmara szuka męża” usunięto z platformy streamingowej. Nieoficjalnie media dowiedziały się również, że nie zobaczymy jej wśród pozostałych uczestników formatu “Taniec z Gwiazdami”, którzy odpadli w poprzednich odcinkach. W tym samym czasie celebrytka przebywa w Egipcie.

KAPIF_oryginal_K1192818F.jpg
Fot. KAPiF
Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć

Marcin Hakiel też nie wystąpi podczas finału?

Tancerz towarzyszył celebrytce podczas występów w programie “Taniec z Gwiazdami”. Według deklaracji jego znajomych nie znał on przeszłości Dagmary Kaźmierskiej i sam był zaskoczony efektami śledztwa dziennikarzy “Gońca". 

Marcin był załamany. Po pierwsze nie wiedział do końca, kim jest Dagmara. Nie znał też jej przeszłości. A liczył, że zatańczy z dużą gwiazdą. A po drugie dowiedział się, że Dagmara przeszła operację nóg i podczas pierwszych treningów ledwo wykonywała jakiekolwiek ruchy – zdradził informator portalu “Super Express”.

Niemal do ostatniej chwili nie były znane szczegóły związane z występem Marcina Hakiela podczas dzisiejszego finału. Zgodnie z tradycją, wszystkie pary, które odpadły w poprzednich odcinkach, pojawiają się na parkiecie tego wyjątkowego wieczoru. Informator “Plotka” zdradził, jaką decyzję podjął tancerz.

Marcin miał wolną rękę i produkcja nie zakazywała mu pojawienia się na finale. Był częścią show i nie powinien ponosić konsekwencji za Dagmarę. Wszyscy w tej sprawie byli zgodni. Mógł spokojnie zatańczyć ze wszystkimi gwiazdami i tancerzami we wspólnym układzie, co bardzo docenił. Długo bił się z myślami, ale jednak w końcu serdecznie podziękował w obawie o swoje dobre imię. Wiedział, że za kulisami nie ucieknie od pytań o Dagmarę i dziennikarze się na niego rzucą. A on chce się już od niej odciąć i nie prowokować kolejnych publikacji, bo na pewno wszyscy analizowaliby każde jego zdanie czy ruch. Według niego im szybciej jego powiązanie z Dagmarą w programie przycichnie, tym lepiej dla jego wizerunku i szkół tańca -przyznał informator w rozmowie z Plotkiem. 

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie programu "Taniec z Gwiazdami"

Przez długi czas celebrytka nie wypowiadała się zbyt szczegółowo na temat decyzji podjętych przez stacje telewizyjne, z którymi do niedawna współpracowała. Zdobyła się jedynie na krótkie oświadczenie na Instagramie oraz żarty. Ze śmiechem reagowała na koniec medialnej kariery na filmie nakręconym przez jej syna Conana. Na to, że syn zasugerował jej zatrudnienie się jako przewodniczka turystyczna, odpowiedziała w ten sposób:

Conańciu, tak ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo, czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak na razie kariera telewizyjna utknęła w martwym punkcie - zaśmiała się.

Dziś Dagmara Kaźmierska odniosła się konkretnie do programu “Taniec z Gwiazdami”, w którym do niedawna sama brała udział. Zachęciła swoich odbiorców do oddawania głosu na konkretną finalistkę. Nie jest tajemnicą, że jej faworytką od dawna jest Roxie Węgiel. W niedawnym wywiadzie udzielonym “VIVIE!” już podkreślała, że według niej to wokalistka powinna otrzymać Kryształową Kulę.

1000007744.jpg
Fot. queen_of_life_77/Instagram