Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska całkowicie wycięta z TzG. Nie ma po niej nawet śladu
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 05.05.2024 20:31

Kaźmierska całkowicie wycięta z TzG. Nie ma po niej nawet śladu

Dagmara Kaźmierska, finaliści TzG
Fot. AKPA, KAPiF

To niewiarygodne jak ten czas szybko leci. W niedzielę, 5 maja 2024 roku jesteśmy świadkami ostatniego odcinka programu “Taniec z Gwiazdami”. Wielki finał to ogromne emocje, które towarzyszą nam od samego początku.

Trwa finał programu "Taniec z Gwiazdami"

Program “Taniec z Gwiazdami” to niewiarygodne widowisko taneczne, które powróciło na antenę telewizji Polsat po półtorarocznej przerwie. Nic w tym dziwnego, że show wzbudza ogromne emocje wśród widzów. 

W trakcie całej edycji mieliśmy okazję podziwiać pary w kilkunastu stylach tanecznych. Jednym z układów tanecznych zaskoczyła Anita Sokołowska, która stając na stole jurorskim i skacząc w objęcia Jacka Jeschke. 

@tanieczgwiazdamipolsat Anita oraz Jacek postawili na foxtrota 💥 Co myślicie o ich występie? Był ogieeń na stole i parkiecie? Otrzymali 4️⃣0️⃣ punktów! #tanieczgwiazdami #polsat #showbiz ♬ dźwięk oryginalny - Taniec z Gwiazdami
Niepokojące wieści o Siwiec. Została porównana do Kaźmierskiej Od 7 lat ubiera Agatę Dudę. Teraz zdradza sekret idealnej kreacji

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?

Ponad 9 tygodni treningów, które są bardzo wyczerpujące. Jednak nie dla wszystkich gwiazd były one aż tak skuteczne, aby pokusić się o Kryształową Kulę. Z programem pożegnali się już:

  • Adam Kszczot i Katarzyna Vu Many
  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara
  • Beata Olga Kowalska i Mieszka Masłowski
  • Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz
  • Kamil Baleja i Magdalena Perlińska
  • Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska
  • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
  • Maciej Musiał i Daria Syta
Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPIF, Maciej Musiał

Uczestnicy otworzyli finał - nie było wśród nich Kaźmierskiej

Ostatni odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” został oficjalnie otwarty. Zgodnie z tradycją na parkiecie wystąpili zarówno finalistki, jak i uczestnicy, którzy odpadli w poprzednich odcinkach. Ziściło się to, o czym mówiono już od ponad tygodnia. Ze względu na reportaż portalu “Goniec”, z formatu całkowicie zniknęła Dagmara Kaźmierska. Celebrytka przebywa właśnie w Egipcie i ewidentnie nie została zaproszona do udziału.

Dodajmy, że jej sceniczny partner, Marcin Hakiel, również zrezygnował z tańca otwierającego finał. Tym samym zabrakło jednej z par, które występowały przez ostatnie dziesięć tygodni. Warto zaznaczyć, że wraz z uczestnikami na parkiecie pojawili się również jurorzy. Wypełnili oni brak po wykreślonej parze. Nikt nie wspomniał o niej nawet słowem. Będzie jej przykro?

KAPIF_oryginal_K1200899F.jpg
Fot. KAPiF