Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Komentarz Danilczuka pod zdjęciem Maffashion. Tak nie uciszą plotek o romansie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.05.2024 09:40

Komentarz Danilczuka pod zdjęciem Maffashion. Tak nie uciszą plotek o romansie

Maffashion, Michał Danilczuk
fot. KAPIF

Po finale “Tańca z Gwiazdami” nie milkną głosy na temat rzekomego romansu Julii “Maffashion” Kuczyńskiej i Michała Danilczuka. Teraz internauci znaleźli kolejny dowód na to, że tę dwójkę zdecydowanie łączy coś więcej niż przyjaźń.

Maffashion i Michał Danilczuk urzekali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Za nami wielki finał 14. edycji kultowego tanecznego show Polsatu. Podczas ostatniego odcinka programu nie zabrakło wrażeń i emocji. Zdaniem telewidzów Kryształowa Kula i nagroda główna w wysokości 100 tysięcy złotych trafiła w ręce Anity Sokołowskiej, która tańczyła w duecie z Jackiem Jeshke.

W finałowym odcinku obok zwyciężczyni mieliśmy szansę zobaczyć również dwie pozostałe pary, które podbiły serca internautów: Roksanę Węgiel i Michała Kassina oraz Julię “Maffashion” Kuczyńską i Michała Danilczuka. To właśnie ostatni z wymienionych duetów wywołał spore zamieszanie w sieci.

Fani programu “Taniec z Gwiazdami” są przekonani, że influencerkę i tancerza połączyło coś więcej niż wspólne treningi. Dowodem na to ma być między innymi niezaprzeczalna chemia, jaką widać między nimi na parkiecie oraz liczne intymne momenty, jakie wplatali do swoich choreografii.

Finał Taniec z gwiazdami, wyniki, kto wygrał, punktacja, zdjęcia i wideo
Maffashion i Michał Danilczuk urzekali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Julia
Maffashion i Michał Danilczuk urzekali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami: Doda i Lewandowska będą walczyć o kryształową kulę? Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje

Maffashion przedstawiła Michała Danilczuka swojej rodzinie?

Wraz z zakończeniem finałowego odcinka “Tańca z Gwiazdami” wiele osób zastanawiało się, czy plotki na temat relacji gwiazdy i jej choreografa są prawdziwe, a para będzie kontynuować spotykanie się również poza salą treningową. Niedługo później z pomocą przyszła sama Maffashion, która zaskoczyła wszystkich, zamieszczonymi na Instagramie fotografiami.

Okazało się, że Julia Kuczyńska zabrała swojego tanecznego partnera na komunię do najbliższej rodziny. Na profilu influencerki można było zobaczyć, jak Michał Danilczuk bawi się wraz z jej krewnymi, a sama gwiazda czuje się bardzo komfortowo w jego towarzystwie. Sama Maffashion w rozmowie z mediami zapewnił jednak, że łączy ich jedynie szczera przyjaźń.

Taniec zbliża, oczywiście, że tak. Na pewno będziemy się widywać po zakończeniu tej edycji. Mam nadzieję, że to będzie przyjaźń na lata - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

ZOBACZ TEŻ: The Traitors. Zdrajcy: kto wygrał program?

Michał Danilczuk skomentował zdjęcie Maffashion

Pomimo zapewnień pary o tym, że między nimi jest tylko i wyłącznie szczera przyjaźń, internauci nie są w stanie uwierzyć w te słowa i wciąż szukają kolejnych potwierdzeń swoich przypuszczeń. Wszystko wskazuje na to, że na kolejny znak nie trzeba było długo czekać.

Na Instagramie Maffashion pojawiło się najnowsze zdjęcie z jej ostatniej sesji zdjęciowej. Gwiazda wyznała w opisie, że już jutro będziemy mieć szansę oglądać efekty jej pracy na planie zdjęciowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdy nie komentarz Michała Danilczuka, który znalazł się pod fotografią. 

Tancerz pozostawił tam jedynie dwie emotki: czerwone serduszko i palec wskazujący, co natychmiast niektórzy internauci zinterpretowali jako “kocham Cię”. Julia Kuczyńska odpowiedziała na jego słowa poprzez krótki komentarz o treści “ścisk!!!”