Lifestyle.Lelum.pl > Programy > The Traitors. Zdrajcy: kto wygrał program?
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 22.05.2024 22:36

The Traitors. Zdrajcy: kto wygrał program?

Malwina Wędzikowska
Fot. screen z programu TVN The Traitors. Zdrajcy - player.pl

Program “The Traitors. Zdrajcy” to wyjątkowe show psychologiczne, które mogliśmy oglądać na antenie telewizji TVN. Ostatni odcinek mogliśmy zobaczyć w środę, 22 maja 2024 roku. Kto wygrał pierwszą edycję? Ile zgarnął zwycięzca?

"The Traitors. Zdrajcy": o co chodzi w programie?

“The Traitors. Zdrajc”y, to program telewizyjny, który emitowany jest od wiosny 2024 roku w TVN. Format inspirowany jest popularną grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni są na lojalnych i zdrajców.

W trakcie trwania show, przygotowane będą specjalne misje, które mają za zadanie zlokalizować zdrajców. Następnie lojalni muszą wygnać z zamku swoich przeciwników. Program prowadzi Malwina Wędzikowska.

Richard Foronjy nie żyje. Aktor w Polsce był uwielbiany Jednak będzie śniadaniówka w Polsacie. Same wielkie nazwiska

"The Traitors. Zdrajcy": ostateczna rozgrywka

Ostatni odcinek, który wyemitowany był na antenie TVN w środę 15 maja 2024 roku, skończył się kilka godzin przed finałem rozrywki. Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami przed wejściem do zamku. W grze zostało pięć osób: Olga Kelm, Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Stanley Ayomo i Patryk Szczypka.

Wszyscy uczestnicy są z ekipy lojalnych, z wyjątkiem Olgi. To właśnie ona została jako jedyny zdrajca w grze, po tym jak w ostatnim odcinku wyeliminowano Piotra wśród grona zdrajców.

"The Traitors. Zdrajcy": kto wygrał?

Jeżeli w programie “The Traitors. Zdrajcy” wygrają lojalni, wtedy muszą podzielić się kwotą, którą zebrali przez cały pobyt w zamku. Jednak, jeżeli wśród nich pozostał zdrajca, to on zgarnia wszystkie pieniądze. Kto wygrał “The Traitors. Zdrajcy”?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, mianowicie pierwszą edycję psychologicznego show wygrali Stanley Ayomo i Justyna Kąkol, którzy należeli do lojalnych.

To oznacza, że wygrana dla zwycięzcy wynosi: 163 tysięcy złotych. Uczestnicy musieli podzielić się nagrodą.