Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Hakiel zmaga się z poważną kontuzją. Znowu trafił do specjalisty
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.04.2024 16:18

Hakiel zmaga się z poważną kontuzją. Znowu trafił do specjalisty

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
Fot. AKPA, KAPiF

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Jak się okazało, Marcin Hakiel, który tańczy w parze z Dagmarą Kaźmierską, trafił do specjalisty. Sytuacja wygląda poważnie. Co dokładnie się stało?

Obecna edycja "Tańca z Gwiazdami" cieszy się dużą popularnością

“Taniec z Gwiazdami” powrócił na początku marca na antenę Polsatu w odświeżonej wersji. W tej edycji swoje taneczne popisy na parkiecie pokazuje m.in. Dagmara Kaźmierska, która występuje wraz z Marcinem Hakielem. Oprócz nich na antenie możemy nadal oglądać Roksanę Węgiel, Julię “Maffashion” Kuczyńską, Anitę Sokołowską, Macieja Musiał i Krzysztofa Szczepaniaka.

Z programem pożegnało się już kilka gwiazd. Jest wśród nich m.in. Aleks Mackiewicz, którego rozstanie z show wywołało wiele kontrowersji. Czy w kolejnym odcinku zobaczymy ponownie Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela? Tancerz walczy z kontuzją.

akpa20240317_14tzg3__jk_6992.jpg
Uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” Fot. AKPA 
Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni” Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”

Marcin Hakiel tańczy w parze z Dagmarą Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel są parą, która praktycznie w każdym odcinku jest mocno krytykowana przez jury. To jednak wcale nie sprawia, że “Królowa życia” czerpie mniej radości z tańca. Widać, że prezentowanie tanecznych popisów sprawia jej wiele radości.

W jednym z najnowszych wywiadów, którego Kaźmierska udzieliła portalowi Pomponik.pl, mówiła o atmosferze, jaka panuje wśród uczestników. Gwiazda stacji TTV przyznała wówczas:

U nas są bardzo fajni uczestnicy wszyscy. Nie ma zawiści. Nie ma dyskusji za plecami (...) Ja nie odczuwam, żeby ktoś z nich miał jakieś niesamowite parcie i mówił, że Kaźmierska słabo tańczy, a przechodzi dalej (...) Mam od nich takie duże wsparcie. 

akpa20240317_14tzg3_mb_82193.jpg
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z Gwiazdami” Fot. AKPA 

Marcin Hakiel doznał kontuzji. Zobaczymy go w kolejnym odcinku?

Marcin Hakiel w ostatnim czasie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Wczoraj tancerz opublikował na swoim profilu relację, z której wynika, że doznał poważnej kontuzji. Zamieszczony w sieci kadr zrobiono podczas wizyty u fizjoterapeuty.

Marcin Hakiel wpadł na szybką naprawę kolana po wczorajszym tangu! - czytamy w opisie zdjęcia. 

Marcinowi Hakielowi życzymy dużo zdrowia. Póki co nic nie wskazuje na to, że miałby się nie pojawić w kolejnym odcinku “Tańca z Gwiazdami”. 

IMG_0942.jpg
Marcin Hakiel Fot. screen Instagram.com, Marcin Hakiel