Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda "M jak miłość" powitała na świecie drugie dziecko!
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.04.2024 19:04

Gwiazda "M jak miłość" powitała na świecie drugie dziecko!

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha
fot. KAPIF

Gwiazdy z pierwszych stron gazet wzbudzają ogromne zainteresowanie, a ich życie prywatne często prześwietlane jest przez wszelkiej maści portale plotkarskie. W takiej sytuacji niezmiernie ciężko jest zachować dla siebie pewne wydarzenia... a prawdziwą sztuką jest ukryć przed mediami szczególnie ważne chwile.

Wszyscy mówili o kryzysie w ich związku, a oni przekazali radosną nowinę!

Antoni Pawlicki to znany aktor, który od lat związany jest z koleżanką po fachu - Agnieszką Więdłochą. Artystyczne małżeństwo, z oczywistych względów, budzi ogromne emocje i zainteresowanie portali plotkarskich. Celebryckie związki od zawsze były uważniej obserwowane przez media - tym bardziej robi wrażenie fakt, że parze udało się ukryć radosną nowinę.

Antoni Pawlicki, znany, chociażby z niesławnego filmu "Kac Wawa" wreszcie przerwał milczenie na temat powiększenia rodziny. W wywiadzie udzielonym na kanapie "Pytania na śniadanie" potwierdził plotki, które od pewnego czasu krążyły po sieci. Gwiazdor podzielił się radością związaną z narodzinami drugiego dziecka.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha
fot. KAPIF
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki mają drugie dziecko? Zagrali na nosie całej Polsce Agnieszka Więdłocha potwierdziła, że ma dziecko. ,,Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza”

Antoni Pawlicki pochwalił się radosną nowiną w programie śniadaniowym

Gwiazdorska para od dawna chroni życie prywatne i wzbraniała się przed potwierdzeniem plotek, które krążyły w mediach od dłuższego czasu. Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha od lat budzą ogromne zainteresowanie, a ich powściągliwość tylko "nakręca" portale plotkarskie. Jakiś czas temu para zniknęli ze ścianek, co wielu uznawało za kryzys w ich życiu osobistym.

Prawda na temat związku aktorów okazała się zupełnie inna i zdecydowanie mniej ponura. Antoni Pawlicki w "Pytaniu na śniadanie" podkreślił, jego małżeństwie przeżywało trudniejsze chwile i dlatego para zdecydowała się na dłuższe zachowanie prywatności w kwestiach rodzinnych. Teraz gdy kryzys wydaje się zażegnany, postanowił podzielić się radosną nowiną z fanami i widzami programu śniadaniowego.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha powitali na świecie drugie dziecko

Informacje o narodzinach ich pierwszego dziecka, córki Walerii, pojawiły się w 2020 roku. Jakiś czas później ich rodzina ponownie się powiększyła, ale dopiero teraz gwiazdorska para zdecydowała się potwierdzić, że świętowała przyjście na świat kolejnego potomka. Niestety para nie zdecydowała się zdradzić płci dziecka.

Antoni Pawlicki podkreślił, że życie z dzieckiem nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza na początku, kiedy spanie staje się luksusem.

Coraz bardziej, powiedzmy, ale nie ukrywajmy, że te początki nie należą do chwil, kiedy człowiek się najlepiej wysypia. [...] Ten okres nie jest superkomfortowy, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu dzieciakom - wyjawił w "Pytaniu na śniadanie" aktor.

Mimo to para cieszy się każdą chwilą spędzoną z maluchem i stara się poświęcać mu jak najwięcej czasu. To między innymi dlatego aktorzy, mimo życia w blasku fleszy, zdecydowali się chronić swoją prywatność. Temat ich potomstwa jest dla nich niezwykle ważny i jedynie od czasu do czasu decydują się na drobne wyjątki od zasady.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy i życzymy pociechy z malucha.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha
fot. KAPIF
Agnieszka Więdłocha zrobiła sobie dredy. Ciężko rozpoznać śliczną aktorkę
Agnieszka Więdłocha
fot. Jakub Kaminski/East News
Agnieszka Więdłocha zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Popularna aktorka pojawiła się na scenie w nowej fryzurze. Postanowiła zrobić sobie dredy. Wygląda naprawdę fantastycznie. Zaskoczenie jest o tyle duże, że gwiazda nie poinformowała o planowanych zmianach w wyglądzie na żadnym z prowadzonych mediów społecznościowych. Jak oceniacie nowy wygląd aktorki?Agnieszka Więdłocha pojawiła się na scenie w nowej fryzurze. Aktorka znana z takich filmów jak Planeta Singli, Kobeta Sukcesu, czy Proceder zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Długie, gęste i ciemne włosy postanowiła zmienić na dredy. Ciężko rozpoznać artystkę.
Czytaj dalej
Agnieszka Więdłocha ma bardzo znanego męża? Ukrywa swoją miłość
agnieszka więdłocha mąż
Instagran.com @agnieszka.wiedlocha.official
Agnieszka Więdłocha, mąż gwiazdy, który jest znanym aktorem i ich cichy ślub – o związku tych dwojga nadal rozpisują się media. Wszystko dlatego, że domniemany ślub Więdłochy i jej partnera od początku owiany jest tajemnicą. Jeśli domysły o małżeństwie są prawdą, para najwyraźniej chciała ten ważny moment zachować tylko dla siebie. Dziś możemy przypuszczać, że Agnieszka Więdłocha jest szczęśliwą mężatką. Kto jest jej wybrankiem? Agnieszka Więdłocha męża (domniemanego) poznała na planie serialu Czas Honoru ponad 10 lat temu. Ukochanym artystki jest aktor Antoni Pawlicki, znany także z ról w takich produkcjach jak Big Love, Papusza czy Ojciec Mateusz. Dopiero kilka lat później zrodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Dziś, jak można przeczytać na portalu Gala.pl, para aktorów jest już po ślubie. Trzeba przyznać, że gwiazdom udało ukryć się tę uroczystość przed światem.
Czytaj dalej