Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir i Kajra zaskoczyli słowami. Poszło o rozwód i ciążę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.04.2024 19:21

Sławomir i Kajra zaskoczyli słowami. Poszło o rozwód i ciążę

Sławomir i Kajra
fot. KAPIF

Sławomir i Kajra należą do najpopularniejszych par w Polsce. Gwiazdy są nierozłączne zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. Nic dziwnego, że media plotkarskie często przyglądają się ich małżeństwu, regularnie donosząc o kolejnych kryzysach i ciążach. Teraz do doniesień postanowili się odnieść sami zainteresowani. Padły zaskakujące słowa!

Sławomir i Kajra często są bohaterami plotek. Tak na nie reagują

Spekulacje i plotki dotyczące życia prywatnego znanych osobistości zawsze przyciągają czytelników, dlatego media chętnie podłapują temat, często rozsiewając nieprawdziwe informacje. Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia o rzekomym rozwodzie Sławomira i Kajry... a niedługo później, nieco w opozycji do tych pierwszych, informowano o ciąży gwiazdy.

Wokalista rock-polo i Magdalena Kajrowicz postanowili przerwać milczenie i ujawnić prawdę o swoim związku. W rozmowie z portalem Pomponik.pl zdradzili, jak naprawdę układa się w ich relacji i czy planują powiększenie rodziny. Takich słów mało kto się spodziewał.

Sławomir i Kajra
fot. KAPIF
Sławomir i Kajra zwolnieni z TVP? Gwiazda dementuje plotki Sławomir i Kajra cieszą się z pociechy. Jest nagranie

Gwiazdy rock-polo reagują na medialne doniesienia o kryzysie

Sławomir Zapała i Kajra przywykli do tego, że żyjąc w blasku fleszy, często stają się obiektem medialnych doniesień. Na co dzień starają się tym nie przejmować i skupiają się na występach na scenie, pracy w telewizji i wychowywaniu syna Kordiana.

Niedawno para udzieliła wywiadu dla “Pomponika”, w którym odniosła się do plotek na temat rzekomego rozwodu. Zarówno Sławomir, jak i Kajra, przyznali, że tego typu insynuacje, powtarzane są nawet kilka razy do roku... i najzwyczajniej w świecie ich bawią. Gwiazdorskie małżeństwo podkreśliło, że w ich związku wszystko układa się dobrze i nic nie zapowiada rychłego rozstania, o którym często można przeczytać w kolorowych pismach i portalach plotkarskich.

Sławomir i Kajra o kolejnym dziecku. Takich słów nikt się nie spodziewał

Choć Sławomir i Kajra zdają się nie przejmować sensacyjnymi doniesieniami na temat ich życia, to plotki o rozwodzie często docierają do najbliższych pary. Kiedy członkowie rodziny artystów natrafiają na kontrowersyjne nagłówki, często pytają ich, czy to prawda i czy mają się o co martwić. Sławomir i Kajra przyznali, że już przyzwyczaili się do tego typu sytuacji i śmieją się z nich.

Co ciekawe, równolegle do plotek o rozwodzie pary, w sieci pojawiały się również doniesienia o kolejnej ciąży. W rozmowie z “”Pomponikiem celebryci zdementowali te plotki, podkreślając, że ich życie prywatne jest takie, jakie chcieli, i w najbliższym czasie nie planują żadnych drastycznych zmian.

Sławomir i Kajra, pomimo regularnych prób wzbudzenia sensacji przez media, kontynuują swoją wspólną artystyczną karierę i idą razem przez życie, nie przejmując się tym, co o nich piszą. Ich miłość i zaufanie do siebie nawzajem pozostają niezmiennie silne, gdyż najlepiej wiedzą, jaka jest prawda.

Sławomir i Kajra
fot. KAPIF