Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Już ogłosili rozstanie. Zaledwie 2 dni po finale "Love Island"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.04.2024 22:20

Już ogłosili rozstanie. Zaledwie 2 dni po finale "Love Island"

Love Island
fot. Facebook/@Love Island. Wyspa miłości

Finał programu “Love Island” już za nami, jednak fani wciąż są zainteresowani losami ich ulubionych uczestników. Teraz na jaw wyszła przykra informacja o rozstaniu faworytów reality show. Para właśnie ogłosiła swoje rozstanie!

Za nami finał "Love Island"

Reality show TV4 cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Fani z zapartym tchem śledzili losy swoich faworytów i trzymali kciuki za powodzenie ich relacji. W finałowym odcinku mieliśmy szansę nie tylko poznać trzy najtrwalsze pary uczestników, ale również dowiedzieć się, która z nich sięgnęła po tytuły zwycięzców.

W niedzielę 14 kwietnia wierni fani show mieli okazję dowiedzieć się, kto okazał się najlepszą parą dziewiątej edycji. Pierwsze miejsce należało do Zuzy i Jarka. Zaraz za nim uplasowali się Patrycja i Robert, a na trzecim stopniu znaleźli się Asia i Rafał. Zwycięska para zgarnęła nagrodę główną, która wyniosła aż 100 tysięcy złotych.

"Śmieci się same wyniosły". Kaźmierska dosadnie komentuje ataki Edzi Familiada: "Jaki może być trójkąt?" Salwa śmiechu przeszła przez studio

Co słychać u uczestników "Love Island 9"?

Po zakończeniu finałowego odcinka kultowego reality show wielu fanów zastanawia się, co słychać u ich ulubionych uczestników. Pomimo faktu, że ostatni odcinek “Love Island” miał miejsce w minioną niedzielę, show wciąż budzi żywe emocje, a internauci zastanawiają się, jak obecnie wyglądają relacje ich faworytów.

Do tej pory informacją o swoim uczuciu podzielił się między innymi Dan. Uczestnik programu wyznał, że jest szczęśliwie zakochany, a jego wybranką jest partnerka z “Love Island” - Amanda. Niestety, nie wszyscy mogą pochwalić się równie szczęśliwą nowiną. Inna para właśnie ogłosiła swoje wielkie rozstanie.

ZOBACZ TEŻ: Które pary ze wszystkich edycji "Love Island" nadal są razem? Została ich tylko garstka.

Para z "Love Island" poinformowała o rozstaniu

Fani programu nie ustają w staraniach, aby dowiedzieć się, które pary z minionej edycji show wciąż są razem. Na Instagramie poszczególnych uczestników można znaleźć mnóstwo zdjęć i informacji na temat tego, jak spędzają obecnie swój wolny czas. Niestety, ku rozczarowaniu internautów, jedna z par poinformowała o swoim rozstaniu. 

Mowa o Angelice i Mateuszu, którzy uważani byli za jednych z faworytów. Uczestniczka weszła do andaluzyjskiej willi podczas CasaNova i zawróciła w głowie swojemu ukochanemu. Niestety, z czasem ogień między nimi zaczął się wypalać, a dziewczyna zauważyła, że jej wybranek zamknął się na dalszy etap relacji.

Nasza relacja z Mateuszem została zakończona - napisała Angelika na swoim profilu na Instagramie.

Dziewczyna dodała też, że z byłym ukochanym łączą ją obecnie stosunki koleżeńskie.

love island1.jpg
Para z "Love Island" poinformowała o rozstaniu, fot. Instagram