Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Które pary ze wszystkich edycji "Love Island" nadal są razem? Została garstka
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.04.2024 19:56

Które pary ze wszystkich edycji "Love Island" nadal są razem? Została garstka

Uczestnicy "Love Island"
Fot. Instagram/loveislandwyspamilosci

Program “Love Island” jest w Polsce od blisko pięciu lat. W tym czasie wywiązało się w nim wiele relacji. Jesteśmy świeżo po finale 9. edycji show, w której zwyciężyli Jarek i Zuza. Czy w programie można znaleźć prawdziwą miłość? Te pary udowadniają, że tak. Nie jest ich jednak zbyt wiele.

Za nami finał "Love Island 9"

9. edycja “Love Island” już się zakończyła, a jej finał mogliśmy oglądać w ubiegłą niedzielę na antenie TV4. Nie zabrakło wzruszeń i kontrowersji. Kilka dni przed ostatnim odcinkiem dowiedzieliśmy się, że Robert był już raz w podobnym show. Tym razem jednak nie wygrał. Zwycięską parą okazali się Jarek i Zuza.

W całej historii polskiej edycji “Love Island” powstało kilka związków, jednak tylko garstka z nich przetrwała do dziś. Sprawdź, o kim mowa.

"Love Island 9": Jedną z par oskarżono o związek na pokaz. Uczestnikowi puściły nerwy: "J****e hieny" Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island 9"? Nowy uczestnik programu to niezłe ciacho. Zwłaszcza bez koszulki

W "Love Island 9" nie brakowało skandali

W “Love Island 9” nie mogło zabraknąć kontrowersji i skandali. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Nicole i Mateusz zostali przez twórców programu wyrzuceni z show. Powodem takiej decyzji miał być fakt, że ich relacja była ustawką. Poznali się przed programem i postanowili, że będą razem. Nie udało im się tego zataić. Próba nieudolnego tłumaczenia się w ich przypadku tylko bardziej zdenerwowała widzów. 

Z kolei później media obiegła informacja o Robercie, a głos zabrała jego była dziewczyna. 

Nie sądzę o nim zbyt wiele. Byliśmy razem przez krótki czas po programie, ale się rozstaliśmy. Bardzo dobrze, że nie jesteśmy już razem - wyznała Siria Longo w rozmowie z Telemagazynem. 

Jak się okazuje, znalezienie miłości w “Love Island” jest jednak możliwe, a te pary to udowadniają. 

Oni poznali się w "Love Island" i są razem do dziś

Czy w “Love Island” można znaleźć prawdziwą miłość? Jak się okazuje, osób, które mogą na to pytanie odpowiedzieć twierdząco, jest tylko garstka. Te programowe pary nadal są razem: 

  • Magda Karwacka i Igor Łubkowski z 2. edycji
  • Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk z 3. edycji
  • Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki z 4. edycji
Magdalena Lichota, Wiktor Biernacki
Magdalena Lichota, Wiktor Biernacki Fot. AKPA
  • Wiktoria Reglińska i Sebastian Kalinowski z 6. edycji
  • Kamil Jagielski i Beata Kurpas z 7. edycji