Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Artur Baranowski wystąpi PONOWNIE?! Poznajcie zaskakujący zapis w regulaminie „Jeden z dziesięciu”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.11.2023 21:33

Artur Baranowski wystąpi PONOWNIE?! Poznajcie zaskakujący zapis w regulaminie „Jeden z dziesięciu”

Artur Baranowski, Jeden z Dziesięciu
Zaskakujące zasady teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Rekordowa wygrana Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” była ogromną reklamą teleturnieju. Sukces młodego ekonomisty ze Śliwnik nie tylko zaskoczył, ale również zainspirował wiele osób. Możemy spodziewać się, że jego wyczyn będą próbować powtórzyć kolejni geniusze. Zła wiadomość jest taka, że nie każdy będzie mógł choćby spróbować! Regulamin “Jednego z dziesięciu” obfituje bowiem w kilka zaskakujących zasad.

Artur Baranowski ustanowił rekord w "Jednym z dziesięciu"

Program “Jeden z dziesięciu” jest emitowany na antenie TVP już od niemal 3 dekad. W ostatnim czasie jednemu z uczestników udało się ustanowić rekord, zdobywając najwyższą możliwą liczbę 803 punktów. Artur Baranowski jest ponadprzeciętnie inteligentnym młodym człowiekiem, a przy tym bardzo skromnym. Wyczyn, którego dokonał, sprawił, że zainteresowała się nim cała Polska. Tymczasem ekonomista notorycznie odmawia udzielania mediom wywiadów. Jak wytłumaczył jego ojciec, cała rodzina jest pod bardzo dużą presją ze strony dziennikarzy:

Mieszkamy tu spokojnie, cicho. A tu nagle wszyscy chcą rozmawiać z synem. On nie ma na to siły, nie jest przygotowany. Nikt by tego nie wytrzymał, człowiek by zwariował – powiedział w rozmowie z “Wirtualną Polska”.

Z kolei w wywiadzie z “Faktem” pan Piotr Baranowski wypowiedział się na temat krzywdzących plotek internautów, które zaczęły rozprzestrzeniać się w związku z tym, iż rekordziście nie udało się dojechać na nagrywki do Wielkiego Finału 140. edycji “Jednego z dziesięciu”. 

Chcieli Artura Baranowskiego, dostali CIĘTĄ ripostę! Gwiazda „Jeden z dziesięciu” ponownie zaskakuje Nieprzyjemne wieści dla Artura Baranowskiego. Prawda o jego rekordzie jest zupełnie inna! Nie jest najlepszy

Artur Baranowski doczekał się ogromnej popularności po występie w "Jednym z dziesięciu"

Rodzinna miejscowość Artura Baranowskiego, Śliwniki, przeżywa prawdziwe oblężenie. Media rozmawiają nie tylko z jego najbliższymi, ale również sąsiadami. Dziennikarze portalu Goniec dowiedzieli się, że mieszkańcy wsi są niezwykle dumni z wyczynu młodego ekonomisty. Jednocześnie wieść o tym, iż panu Arturowi udało się ustanowić rekord w “Jednym z dziesięciu”, była dla nich ogromnym zaskoczeniem. Tym bardziej nikt nie spodziewał się, że ta mała miejscowość znajdzie się w samym centrum zainteresowania Polaków.

Fakt, iż Arturowi Baranowskiemu nie udało się wziąć udziału w Wielkim Finale teleturnieju, sprawił, że wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy mężczyzna jeszcze kiedykolwiek będzie miał podobną szansę. Okazuje się, że jest szansa, by ponownie wystąpił na łamach programu. Z drugiej strony nie uda się to osobom, o których został uwzględniony specjalny zapis w regulaminie “Jednego z dziesięciu”. Zasady są nieubłagane!

ZOBACZ TEŻ: Wparowali do domu Artura Baranowskiego. Jego tata zaskoczył wszystkich! Niebywałe, co robił podczas emisji “1 z 10”

Artur Baranowski ponownie wystąpi w "Jednym z dziesięciu"? Regulamin teleturnieju jest pełen niespodzianek

Sukces Artura Baranowskiego w “Jednym z dziesięciu” przyczynił się do jeszcze większego rozpowszechnienia kultowego show. W najbliższym czasie możemy się spodziewać, że program nie tylko zwiększy swoją oglądalność, ale również do udziału w nim zgłoszą się kolejne tęgie umysły. Niestety nie każdemu będzie dane zaprezentować się na antenie. O tym, kto może zostać wykluczony z “Jednego z dziesięciu”, mówi nam regulamin:

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo decyzji co do udziału zawodnika w nagraniu, gdy jego wygląd nie spełnia podstawowych wymogów estetycznych (niestaranny ubiór i wygląd) lub wady wymowy uniemożliwiają zrozumienie odpowiedzi – czytamy.

Inny zapis odnosi się natomiast to sytuacji pana Artura. Uczestnikowi nie udało się wziąć udziału w Wielkim Finale 140. edycji teleturnieju. Była to dla niego na pewno bardzo trudna i smutna sytuacja. Jest jednak nadzieja, że rekordzista będzie mógł wziąć udział w programie ponownie:

Jeżeli uczestnik chciałby przystąpić do udziału w programie ponownie, mógłby tak postąpić za cztery lata – czytamy na łamach “plotka”, który z kolei opiera się na informacjach opublikowanych przez “Interię”.

Źródło: plotek.pl, o2.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz