Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taneczna partnerka Musiała przerwała milczenie. “Ja swoją miłość już mam”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 04.05.2024 08:07

Taneczna partnerka Musiała przerwała milczenie. “Ja swoją miłość już mam”

Maciej Musiał, Daria Syta
Fot. KAPiF

Mimo że Maciej Musiał i Daria Syta odpadli z “Tańca z Gwiazdami” w półfinale, nadal cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. Internauci spekulują o ich romansie. W sieci plotkowano także, że para zbytnio się ze sobą nie dogadywała. Jaka jest prawda? Daria Syta zabrała głos. 

Oni stanęli do walki o kryształową kulę

W pierwszym odcinku obecnego sezonu “Tańca z Gwiazdami” na parkiecie zobaczyliśmy 12 par. Byli to: Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Maffashion i Michał Danilczuk, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta.

Z kolei w odcinku finałowym zobaczymy po raz pierwszy nie dwie, a trzy pary. Maciej Musiał i Daria Syta odpadli tuż przed finałem, nadal jednak jest o nich głośno. Wszystko za sprawą doniesień o domniemanym romansie. 

Jury
Jury "Tańca z Gwiazdami" Fot. KAPiF
To oni skradli serca widzów w "Tańcu z gwiazdami". Są przecieki, że wygrają Niepokojące wieści o Siwiec. Została porównana do Kaźmierskiej

Maciej Musiał i Daria Syta mają romans?

Odkąd Maciej Musiał i Daria Syta pojawili się na parkiecie po raz pierwszy, w sieci zaroiło się od plotek. Fani spekulowali najpierw o ich romansie, potem o tym, że się ze sobą zbytnio nie dogadują. Pojawiły się nawet doniesienia, że aktor do ostatniego występu miał przygotowywać się z nową choreografką. 

W sieci pojawiło się również mnóstwo wpisów, w których mogliśmy przeczytać, że Maciej i Daria idealnie do siebie pasują, a zbliżenia na parkiecie wychodzą im niezwykle naturalnie.

Maciej Musiał, Daria Syta
Maciej Musiał, Daria Syta Fot. KAPiF

 

Daria Syta komentuje domniemany romans z Maciejem Musiałem

Daria Syta w końcu postanowiła zabrać głos i skomentować doniesienia o domniemanym romansie z aktorem. W rozmowie z Pomponikiem do plotek odniosła się krótko.

Śmieszne komentarze się pojawiały, takie zabawne na TikToku, Instagramie: "Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość" albo różne takie rzeczy. My z Maćkiem jesteśmy super znajomymi, super kumplami. Ja swoją miłość już mam - zdradziła. 

Przypomnijmy, że w finale “Tańca z Gwiazdami” o kryształową kulę zawalczą Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maffashion i Michał Danilczuk oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin. Komu będziesz kibicować 5 maja? 

Maciej Musiał, Daria Syta
Maciej Musiał, Daria Syta Fot. KAPiF