Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gruchnęły wieści o ich rozstaniu. Józefowicz wspomniał o tym ze sceny?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.06.2024 20:28

Gruchnęły wieści o ich rozstaniu. Józefowicz wspomniał o tym ze sceny?

Natasza Urbańska Janusz Józefowicz
fot. KAPIF

Janusz Józefowicz prosto z teatralnej sceny ogłosił koniec swojego związku z Nataszą Urbańską. Fani do tej pory zastanawiają się, czy jest to prawda, czy może jakiś sceniczny zabieg. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama artystka.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz byli jedną z najpiękniejszych par

Zakochani przez długi czas byli uznawani za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz byli ze sobą przed ponad 16 lat. Para doczekała się również córki Kaliny, która wydaje się żywą kopią swojej pięknej mamy. Pomimo faktu, ze o ich małżeństwie wiedzieli absolutnie wszyscy, gwiazdy niechętnie dzieliły się kulisami swojego związku w mediach.

Tym bardziej może być zaskakujące to, co wydarzyło się na scenie podczas jednego z ostatnich spektakli zarządzanego przez Janusza Józefowicza Teatru Buffo. W pewnym momencie znany aktor miał wypowiedzieć słowa, które mogą sugerować, że jego małżeństwo z tancerką przeszło do historii.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz byli jedną z najpiękniejszych par, fot. KAPIF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz byli jedną z najpiękniejszych par, fot. KAPIF
Dzisiaj zmarła Barbara Sienkiewicz. Rok temu aktorka pochowała najbliższą osobę Urodziła bliźnięta wbrew wszystkiemu. ŚP. Barbara Sienkiewicz ledwo wiązała koniec z końcem

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz się rozwodzą?

Janusz Józefowicz pojawił się ostatnio na scenie razem ze swoim współpracownikiem Januszem Stokłosą. W pewnym momencie gwiazdor pozwolił sobie na żart, z którego wynikało, że mężczyźni są jednym z “najdłuższych związków w polskim show-biznesie”. Kolega natychmiast miał poprawić choreografa i wspomnieć o jego małżeństwie z Nataszą Urbańską, na co ten zareagował w nietypowy sposób.

Janusz Józefowicz zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedzi: "Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni". Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych – powiedziała jedna z uczestniczek spektaklu

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa z brzuszkiem na spotkaniu prasowym. Śliczna aktorka zagrała ciężarną Justynę.

Natasza Urbańska komentuje słowa Janusza Józefowicza

Teraz głos w sprawie nietypowej wypowiedzi choreografa zabrała jego żona. Natasza Urbańska jeszcze niedawno stanowczo zaprzeczała plotkom o swoim rozstaniu i śmiała się z tego typu komentarzy w sieci.

Co roku jestem rozwodzona. Mój mąż ma przegląd mediów, więc mnie o tym informuje: "Nic mi nie mówiłaś, Natasza, że coś tu się dzieje". Z przymrużeniem oka to traktujemy, bo inaczej chyba się nie da. Ja nie czytam żadnych newsów, żadnych plotek - mówiła jakiś czas temu gwiazda.

Teraz jednak tancerka zareagowała w całkiem inny sposób. Podczas swojej wypowiedzi nawiązała do najnowszej piosenki i jej teledysku, który już niedługo ma ujrzeć światło dzienne.

 Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media - powiedziała jurorka “The Voice Kids”.