Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jeden z braci Mroczek wziął ślub. Jego żoną została finalistka Miss Polonia
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.05.2024 11:53

Jeden z braci Mroczek wziął ślub. Jego żoną została finalistka Miss Polonia

Bracia Mroczek, dłonie z obrączkami
Fot. AKPA, rafalmroczek/Instagram

Bracia Mroczek od lat zyskują olbrzymią sympatię ze strony widzów serialu “M jak miłość”. Okazuje się, że jeden z nich właśnie stanął na ślubnym kobiercu. Jego świeżo upieczoną żoną jest finalistka Miss Polonia. Nie jest to jedyna rzecz, z której jest znana.

Rafał Mroczek zasłynął z roli w "M jak miłość"

Rola w słynnym serialu była jego pierwszym zetknięciem z okiem kamery i tym samym tym elementem kariery, z którego jest najbardziej znany. Jako Paweł Zduński występuje od 2000 roku aż do dziś, choć po drodze stanęło mu kilka innych prac. Wystąpił również choćby w produkcji “Pierwsza miłość”, a swoje umiejętności taneczne, które pozyskał jeszcze jako młody chłopak, wykorzystał w serialu “Tancerze” oraz filmie “Dancing for you”.

akpa20240220_powolany2_jk_4243.jpg
Fot. KAPiF

Talent do poruszania się na parkiecie nie jest najpilniej strzeżoną tajemnicą Rafała Mroczka, bowiem aktor wystąpił w trzeciej edycji programu “Taniec z Gwiazdami” i udało mu się dosięgnąć Kryształowej Kuli. Ostatnie miejsce na podium przyniósł mu udział w drugiej odsłonie formatu “Dance Dance Dance”.

"Mieliśmy się spotkać, ale nie zdążyliśmy!". Marcin Mroczek w żałobie. Przekazał łamiące słowa o stracie Wpadka w "M jak miłość"? Zauważyło ją wielu widzów, chodzi o braci Mroczków

Rafał Mroczek jest już po ślubie

Choć aktor od lat zwraca uwagę wielu kobiet, zachwyconych jego aparycją i talentem, jego serce jest już zajęte. W sieci pojawiły się fotografie, które uwieczniają jego ślub. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, które prezentuje dłoń Rafała Mroczka oraz jego wybranki, a na palcach serdecznych widnieją błyszczące, złote obrączki. Ręce zakochanych spoczywają na śnieżnobiałej sukni ślubnej.

Przyjmij dziś to, co mam - napisał Rafał Mroczek na fotografii.

Tym samym aktor potwierdził, że chwilę wcześniej ślubował miłość, wierność i uczciwość małżeńską swojej ukochanej. Relacje w mediach społecznościowych znajomych aktora zdradzają, że był to ślub kościelny, a po opuszczeniu świątyni młoda para została obsypana płatkami róż.

rafal mroczek instagram.png
Fot. rafalmroczek/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Marcin Mroczek świętuje razem z bratem. I NIE chodzi o urodziny! Właśnie przekazali niesamowite wieści

Kim jest partnerka Rafała Mroczka?

Okazuje się, że wybranka aktora regularnie pojawia się w mediach. Magdalena Czech została finalistką konkursu Miss Polonia 2018. W tym samym roku została Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego. Z wykształcenia jest farmaceutką i jeszcze dwa lata temu zajmowała stanowisko Safety Data Management Specialist w firmie Pfizer.

Magdalena Czech jest również reporterką i felietonistką Telewizji Polskiej, występuje w katolickim programie “Studio Raban” skierowanym do młodzieży. Wraz ze świeżo upieczonym mężem brała udział w pielgrzymkach, a w serwisie YouTube prowadzi kanał, na którym przeprowadza wywiady. Jej działalność w dużej mierze opiera się na tematach religijnych.