Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kiedy koniec "M jak miłość"? Finał sezonu nadciąga wielkimi krokami
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 30.04.2024 15:26

Kiedy koniec "M jak miłość"? Finał sezonu nadciąga wielkimi krokami

M jak miłość
screen z serialu "M jak miłość" vod.tvp.pl

Serial “M jak miłość” bardzo mocno zakorzenił się w telewizji. Nieważne, który jest rok, zawsze ma kilkumilionową widownię. Teraz nadchodzi finał sezonu. Ostatni odcinek będzie wyglądał jak pożegnanie. Co spotka bohaterów? Jakie będzie zakończenie? Poznajcie szczegóły już teraz.

"M jak miłość": fabuła

“M jak miłość” przedstawia historię wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja rozpoczyna się w momencie 40. rocznicy ślubu Barbary i Lucjana. Ich córki szykują przyjęcie w domu w Grabinie. Maria wraz z mężem Krzysztofem i synami bliźniakami - Piotrem i Pawłem - mieszkają w Gródku.

Marta za to jest dumą rodziny. Z zawodu jest sędzią i mieszka z synem Łukaszem w stolicy. Małgorzata to najmłodsza córka Barbary i Lucjana. Przeżywa fakt, że nie dostała się na wymarzone studia.

Zrzut ekranu 2024-04-30 o 14.25.38.png
Fot. screen z serialu "M jak miłość" vod.tvp.pl
“To nie były łatwe lata”. Sikora wygadał się o pracy w TVP Katarzyna Cichopek wyznała, że jest "WWO". Co to znaczy?

"M jak miłość": wielka przemiana Chodkowskiego

Chodakowski zaczynał w produkcji TVP jako bawidamek. Wszystko zmieniła Kasia, którą Marcin pokochał nad życie. W ostatnim sezonie Marcin wiele przeżył: rozstanie i rozwód z Izą, wybuch wielkiej miłości z Kamą, tworzenie rodziny z błogosławieństwem seniorki roku Barbary Mostowiak.

Czy wielka przemiana Marcina zakończy się nagłą śmiercią? Przecież widzowie nie przeżyliby utraty bohatera. Czy Chodkowski umrze z rąk bandyty, który go szuka?

"M jak miłość":czy Detektyw Chodakowski przeżyje?

W 1808 odcinku serialu M jak miłość bandyta Robert uciekł z więzienia. Jest poszukiwany przez policję, ponieważ zabił policjanta. Jego ludzie szukają jego największego wroga, którym jest detektyw Chodakowski. Zaaranżowana zostanie stłuczka na ulicy. W ten sposób wyciągną Marcina z samochodu. 

Wracający do domu detektyw niczego się nie spodziewa. Zostanie ogłuszony ciosem w głowę, porwany, wywieziony do magazynu i pobity do nieprzytomności. Czy tak umrze Chodakowski? To wyjaśni się dopiero jesienią.

Ostatni odcinek sezonu “M jak miłość” widzowie zobaczą we wtorek 21.05.2024 o godzinie 20:55 w TVP2, lub online na platformie VOD.

KAPIF_1000pix_K991413F.jpeg
Fot. KAPIF Mikołaj Roznerski