Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Familiada": "co zmieniamy podczas jazdy samochodem?" Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.07.2023 19:38

"Familiada": "co zmieniamy podczas jazdy samochodem?" Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika

Familiada: Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika
Familiada: Strasburger wyśmiał odpowiedź uczestnika, fot. kadr z programu "Familiada"

Program “Familiada” od lat bije rekordy popularności i cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Niestety, kamery i presja czasu robią swoje i dlatego w show bardzo łatwo o zabawne pomyłki i przejęzyczenia. Czasami ze śmiechu nie wytrzymuje nawet sam Karol Strasburger.

Zabawna wpadka w programie "Familiada"

Kultowe już show Telewizji Polskiej od lat przyciąga widzów swoimi ciekawymi konkurencjami i żartami prowadzącego Karola Strasburgera. I choć każdy uczestnik wie, o co konkretnie chodzi w produkcji i zapewne przygotowuje się przed udziałem w programie, wciąż zdarzają się zabawne wpadki, które na długi czas pozostają w pamięci telewidzów.

Niektóre z nich są na tyle zaskakujące, że internauci potrafią powrócić do nich nawet po upływie wielu lat. Tak właśnie było w przypadku jednej z pomyłek uczestników, która rozbawiła samego prowadzącego show dziennikarza.

O istnieniu tej dziewczyny nikt nie wiedział. Nie tylko mama opłakuje stratę Patryka Perettiego

"Familiada": Uczestnik zaskoczył wszystkich swoją zabawną odpowiedzią

Podczas jednej z konkurencji Karol Strasburger zapytał uczestników o to, “co zmieniamy podczas prowadzenia samochodu”. Oczywiście, kluczowe znaczenie miał refleks i to, aby wyprzedzić swojego rywala. Udało się to jednemu z zawodników, który niemal natychmiast po pytaniu dziennikarza wcisnął przycisk i ruszył do odpowiedzi.

Bez zawahania się odpowiedział, że podczas prowadzenia samochodu zmieniamy koła! Jego słowa zaskoczyły nie tylko telewidzów, ale również samego prowadzącego, który nie był w stanie powstrzymać swojej reakcji.

Karol Strasburger wyśmiał wpadkę jednego z uczestników "Familiady"

Prowadzący show prezenter nie kryl swojego zaskoczenia i rozbawienia słowami uczestnika. Karol Strasburger nie był w stanie ugryźć się w język i natychmiast skomentował słowa zawodnika krótkim: “Aleś chłopie walnął teraz!”, czym rozbawił resztę uczestników i oczywiście internautów.

Oczywiście dziennikarz miał rację i była to niepoprawna odpowiedź, a pytanie przeszło na konto rywala. W komentarzach pod nagraniem z wpadką mężczyzny można znaleźć mnóstwo komentarzy na temat tego, jak oczywisty jest to błąd. Niektórzy jednak podkreślają, że występ w studiu telewizyjnym wiąże się z ogromnym stresem i takie pomyłki nie powinny nas dziwić.

Zobacz nagranie:

Tagi: familiada
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?