Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Martyniuk rozśpiewany. Weselna atmosfera daje się we znaki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.03.2024 13:35

Daniel Martyniuk rozśpiewany. Weselna atmosfera daje się we znaki

Daniel Martyniuk
fot. Instagram/@danielmartyniuk89

Syn Zenka Martyniuka po raz kolejny zwrócił na siebie uwagę internautów. Tym razem Daniel Martyniuk poinformował fanów o przygotowaniach do swojego wesela, a w sieci zamieścił niecodzienne nagranie. Co obecnie dzieje się w życiu gwiazdora?

Daniel Martyniuk ma za sobą ciężki okres

Pomimo faktu, że rok 2024 wcale nie zapowiadał się dla gwiazdora ciekawie, wszystko wskazuje na to, że powoli wychodzi on na prostą. Cały Internet doskonale pamięta jeszcze awanturę z udziałem syna muzyka disco polo, która rozegrała się w jednym z luksusowych hoteli w Zakopanem. Daniel Martyniuk miał tam przeszkadzać gościom, a nawet krzyczeć na własną żonę.

Teraz jednak można zaryzykować stwierdzenie, że syn Zenka Martyniuka nieco się uspokoił, a nawet poinformował swoich fanów o radosnych zmianach, jakie już niedługo będą mieć miejsce w jego życiu. Mężczyzna jest całkowicie pochłonięty przygotowaniami do hucznego wesela, które najprawdopodobniej odbędzie się już w tym roku w Niedzielę Wielkanocną.

Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel Martyniuk szykuje się do hucznego wesela, fot. Instagram
Małgorzata Ostrowska-Królikowska nazwana kłodą. Zrobiło się nieprzyjemnie Waldemar z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustów. Jest apel

Daniel Martyniuk planuje huczne wesele

Syn Zenka Martyniuka znany był ze swojego zamiłowania do hucznych imprez, awantur i wulgarnych wypowiedzi. W takich sprawach został nawet kilkukrotnie skrytykowany przez fanów oraz ukarany przez wymiar sprawiedliwości. Niedawno jednak gwiazdor zaskoczył wszystkich zmianą swojego życia — wszystko za sprawą jego ukochanej Faustyny, przy której Daniel Martyniuk znacznie się uspokoił i zrezygnować z ciągłych zabaw.

Syn muzyka disco polo i prawniczka wzięli ślub w październiku 2023 roku na indonezyjskiej wyspie Bali, a zdjęciami z tej uroczystości pochwalili się w social mediach. Niestety, w tym malowniczym miejscu nie mogli pozwolić sobie na tradycyjne wesele. W związku z tym zakochani postanowili zorganizować tego typu imprezę w tym roku w Polsce.

Z informacji przekazanych przez portal ShowNews wynika, że zaproszono już pierwszych gości. Finalnie podczas uroczystości bawić będzie się rodzina małżonków oraz ich znajomi, których liczba ma sięgać nawet kilkuset osób.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor przeszła skomplikowaną operację! Usunięto jej organ, była przerażona.

Daniel Martyniuk zaskoczył najnowszym nagraniem, które pojawiło się w sieci

Wszystko wskazuje na to, że pociecha Zenka Martyniuka wcale nie jest zestresowana przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia. Nie da się ukryć, że kontrowersyjny gwiazdor ma już doświadczenie w tym temacie — w 2018 roku tuż po jego pierwszym ślubie z Eweliną media pierwszy raz donosiły o jego hucznym weselu.

Zamiast przygotowaniami do celebracji, Daniel Martyniuk postanowił zaskoczyć swoich fanów całkiem nową informacją na temat swojego życia prywatnego, Okazało się, że syn muzyka disco polo, podobnie jak jego znany taty, bardzo kocha muzykę i tym razem zaprezentował nam swój talent wokalny. Mężczyzna wykonał utwór “Somewhere Over The Rainbow”, a nagranie z jego niespodziewanym wystąpieniem zamieścił na swoim profilu na Instagramie.