Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Burzyńska odnosi się do sytuacji po utracie zębów. Ta odpowiedź szokuje
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 27.05.2024 20:08

Burzyńska odnosi się do sytuacji po utracie zębów. Ta odpowiedź szokuje

Katarzyna Burzyńska
Fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Program "Pytanie na Śniadanie" sprawia, że telewizja na żywo potrafi zaskoczyć. Nie chodzi tylko o gości, którzy są nieprzewidywalni, ale także warto wspomnieć zwierzęta, które nie potrafią usiedzieć na miejscu. Jednak to wszystko to "mały pikuś" przy wpadce, która przydarzyła się Kindze Burzyńskiej. Prezenterce wypadły zęby w trakcie relacji na żywo.

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami

Program "Pytanie na Śniadanie" jest emitowany od kilkunastu lat na antenie Telewizji Polskiej. Wielokrotnie jak inne tego typu morning-show, zmieniał obsadę, mieszani byli prowadzący, czy dochodziło do innej czołówki.

Telewizja śniadaniowa rządzi się swoimi prawami i jeżeli ktoś myśli, że to łatwa praca, to bardzo mocno się myli. W trakcie cztero, pięcio godzinnego bloku może przydarzyć się absolutnie wszystko, w końcu gospodarze to również ludzie.

KAPIF_1000pix_K1211026F.jpg
Fot. KAPIF, Katarzyna Dowbor
Gwiazdy TzG miały wypadek. Tyle zostało z samochodu: "Szybko się zajął" Nasz nowy dom: Przejmująca reakcja Dowbor na śmierć uczestniczki

Burzyńskiej wypadły zęby!

Katarzyna Burzyńska to znana prezenterka programów porannych. Świadkami wpadek są widzowie, którzy niekiedy śmieją się z tego, co zobaczą w telewizji. Jednak poniedziałkowego pytania Burzyńska nie zapomni długo. W trakcie transmisji na żywo i rozmową z gościem programu dziennikarce wypadły zęby.

Na szczęście bardzo szybko zorientowała się, schyliła się i zaczęła ich szukać.

Przepraszam! Przepraszam, wypadły mi... wypadły mi zęby. Muszę skończyć, przepraszam - dało się słyszeć jej krzyk.

Kinga Burzyńska tłumaczy wpadkę na antenie

Kinga Burzyńska ma ewidentnie dzień pełen wrażeń. Rozpoczęła go od potężnej wpadki na wizji. Przed kamerą w trakcie rozmowy z gościem wypadły jej zęby.

Teraz w rozmowie z Pudelkiem tłumaczy co się wydarzyło:

Po prostu zęby zjadłam na telewizji - zażartowała - A tak serio: wypadł mi aparat ortodontyczny, który noszę od dłuższego czasu, żeby skorygować zgryz. Okazuje się, że nawet on sprawia problemy. Ale uważam też, że jego noszenie nie jest powodem do wstydu - podkreśliła Katarzyna Burzyńska.

Życzymy Kindze Burzyńskiej jak najmniej tego typu wpadek telewizyjnych!

kadr.webp
Fot. Kadr z programu "Pytanie na Śniadanie:, wydanie z 27.05.2024 - Kinga Burzyńska