Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Co z Joanną Krupą w Top Model? Właśnie ogłoszono nową prowadzącą
Julia Bogucka
Julia Bogucka 28.05.2024 07:00

Co z Joanną Krupą w Top Model? Właśnie ogłoszono nową prowadzącą

Joanna Krupa
Fot. KAPiF

Już jesienią obejrzymy 13. edycję programu “Top Model”. W zbliżającej się odsłonie format czekają duże zmiany. Angaż dostała jedna z byłych uczestniczek. Co to oznacza dla Joanny Krupy? Czy jej amerykański akcent zniknie z anteny TVN?

Joanna Krupa jest ikoną programu "Top Model"

Słynna fotomodelka z pewnością zyskała wielu zwolenników, jak i przeciwników, dzięki swojemu udziałowi w popularnym programie stacji TVN. Mowa oczywiście o “Top Model”, formacie, który za cel stawia sobie odkrycie i przygotowanie przyszłych bywalców najważniejszych okładek w branży i najmodniejszych wybiegów. Jego twarzą od lat jest Joanna Krupa, która oprócz roli prowadzącej, zasiada również za stołem jurorskim. Towarzyszą jej Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska oraz Dawid Woliński.

KAPIF_oryginal_K1145604F.jpg
Fot. KAPiF

Joanna Krupa słynie ze swojego amerykańskiego akcentu, który jest wyraźnie słyszalny, gdy próbuje wypowiadać się w języku polskim. Jej ikoniczne teksty, takie jak “Twoje oczy są hipnotajzing” czy “Teraz czas na werdykt jury” obiegały sieć w ekspresowym tempie i zostały jednymi z najpopularniejszych internetowych memów swojego czasu. Prawdopodobnie nikt nie wyobraża sobie programu “Top Model” bez udziału fotomodelki.

Joanna Krupa nagrała PIOSENKĘ. Padliśmy, gdy usłyszeliśmy słowa. Chce przebić Sławomira? Joanna Krupa rozstała się z mężem? Modelka przerywa milczenie, to on jest ojcem małej Ashy

Przed nami 13. edycja programu "Top Model"

Program jest emitowany na antenie stacji TVN od 2010 roku i do tej pory doczekał się dwunastu odsłon. Nie jest tajemnicą, że wielu uczestników formatu “Top Model” zrobiło ogólnopolską karierę. Choć nie zawsze jest to praca w branży, a częściej w szeroko pojętych mediach, trzeba przyznać, że niektórym wiedzie się naprawdę dobrze. Warto zwrócić uwagę między innymi na Klaudię el Dursi, prowadzącą programu “Hotel Paradise” czy Karolina Gilon znana z formatów “Ninja Warrior” i “Love Island. Wyspa miłości”.

KAPIF_oryginal_K933826F.jpg
Fot. KAPiF

Najprawdopodobniej jesienią na antenie stacji TVN zobaczymy kolejną, trzynastą odsłonę popularnego programu. Castingi online ruszyły 18 marca tego roku, a najpewniej w najbliższym czasie ruszą pierwsze nagrania. Wszystko wskazuje na to, że format czekają duże zmiany. Właśnie ogłoszono osobę, która dołączy w ważnej roli do kolejnej jego odsłony.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa uderzona w twarz na ulicy. Tak zapowiedziała kolejną akcję

Co z Joanną Krupą w "Top Model"?

Sofia Konecka-Mesencal była jedną z finalistek poprzedniej, dwunastej odsłony programu. Właśnie ogłoszono, że wraca na plan zdjęciowy w nowej roli. Zostanie współprowadzącą “Top Model”. Wieści przekazała stacja TVN, według której do głównych zadań uczestniczki będzie należało “doradzanie, wspieranie i dzielenie się z nowymi uczestnikami swoim doświadczeniem”. W mediach społecznościowych Sofii pojawił się wpis traktujący o jej nowym stanowisku.

Bardzo się cieszę z powrotu na plan Top Model. Udział w programie był nie tylko niezapomnianą przygodą, okazał się dla mnie przede wszystkim początkiem nowej drogi. Dzięki Top Model spełniłam marzenie o pracy w modelingu. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami.

Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy powrót Sofii w roli prowadzącej programu “Top Model”, nie oznacza przypadkiem zrezygnowania z innej osoby. Podejrzenia padły na Joannę Krupę. Wszystko wskazuje jednak na to, że cały znany skład jurorów wraz z Michałem Pirógiem powróci na plan podczas nagrań do zbliżającej się edycji formatu.

Joanna Krupa zdradziła, że jej mąż na początku nie akceptował dużej popularności modelki w mediach społecznościowych
Joanna Krupa
fot. Splash / SplashNews.com/East News
Od ponad dwóch lat Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa, producenta filmów animowanych i drukarza komiksów. Popularna polska modelka zdradziła, że jej małżonek na początku nie akceptował jej wielkiej popularności w social mediach, których nie znosił. Dopiero po czasie zmienił swój pogląd w tej sprawie. Joanna Krupa poznała swojego męża w dość zwyczajnych okolicznościach. Była wówczas na spacerze z psami w jednym z pobliskich parków. Właśnie tam na drodze stanął mężczyzna jej życia, w którym błyskawicznie się zakochała i to z wzajemnością. Wszystko potoczyło się tak szybko, że nie zdążyła mu opowiedzieć o sobie wszystkiego.
Czytaj dalej
Joanna Krupa bez makijażu i sztucznych rzęs. Prawdziwe oblicze gwiazdy TVN trafiło do sieci
Joanna Krupa
fot. Jakub Kaminski/East News
Joanna Krupa opublikowała na swojej relacji w aplikacji Instagram nagranie, w którym pokazała się całkowicie bez makijażu i sztucznych rzęs. Modelka, która przed laty oczarowała niejednego projektanta mody i regularnie pojawiała się na okładkach magazynów, także bez make-upu prezentuje się wspaniale. Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych polska modelka Joanna Krupa regularnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych posty, którymi zaskakuje swoich fanów. Tym razem postanowiła pokazać się bez makijażu. Widać różnicę, jednak jest ona zdecydowanie pozytywna.
Czytaj dalej