Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rutkowski szykuje niespodziankę dla syna. Przebije prezent z komunii
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.05.2024 20:57

Rutkowski szykuje niespodziankę dla syna. Przebije prezent z komunii

Krzysztof Rutkowski z rodziną
Fot. AKPA

O komunii Krzysztofa Rutkowskiego Juniora mówi się od tygodni. Prezenty, które otrzymał chłopiec z tej okazji, przebiły wszystkie inne wręczone na tegorocznych imprezach. Okazuje się jednak, że znany detektyw już przygotował upominki z okazji osiemnastych urodzin syna.

Krzysztof Rutkowski zorganizował komunię syna z wielką pompą

W pierwszej połowie maja Krzysztof Rutkowski Junior celebrował wyjątkowy dzień ze swojego życia. 10-latek po raz pierwszy przyjął Komunię Świętą, co jak zwykle wiąże się z dużą uroczystością. Tysiące dzieci z całej Polski świętuje z tej okazji, choć na przestrzeni lat zmieniła ona nieco swoje znaczenie. Choć w przeszłości najważniejszy był wtedy kontekst duchowy, dziś zdaje się, że coraz więcej osób widzi w Pierwszej Komunii Świętej bodziec do zorganizowania imprezy z przepychem.

Tak też stało się w przypadku Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Rodzice chłopca zorganizowali z okazji przyjęcia sakramentu olbrzymie przyjęcie, na które zaprosili nawet fotoreporterów. Jednak to prezenty, które otrzymał dziesięciolatek, przykuły uwagę największej liczby osób. Okazuje się, że syn znanego detektywa wszedł w posiadanie dwóch aut - samochodu elektrycznego wartego 37 tysięcy złotych oraz BMW E36 za około 200 tysięcy złotych.

akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31767.jpg
Fot. AKPA
Rutkowski słynie z kwadratowej fryzury. W końcu wiemy, dlaczego ją nosi Rutkowski z "normalnymi" włosami. Bez kwadratowej fryzury to inny człowiek?

Pierwsza komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego stała się okazją do innej uroczystości

Tego samego dnia odbyła się jeszcze jedna ceremonia, której bohaterami byli detektyw Krzysztof Rutkowski oraz jego żona Maja Rutkowski. Para po raz pierwszy przysięgała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w 2019 roku w Pałacu w Rozalinie, czyli lokalizacji, w której nagrywano program “Projekt Lady”. Wtedy wówczas towarzystwa dotrzymywały im media.

akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31864.jpg
Fot. AKPA

Tym razem postanowili złożyć przysięgę małżeńską przed obliczem Boga. Stało się to równolegle z momentem, w którym Krzysztof Rutkowski Junior przyjął Pierwszą Komunię Świętą. Uroczystość była łączona, a szczęśliwi rodzice wraz z synem zrelacjonowali cały przebieg w mediach. Według Mai Rutkowski koszt podwójnej imprezy oscylował w okolicach 100 tysięcy euro.

ZOBACZ TEŻ: Kim były 3 poprzednie żony Rutkowskiego? Maja dokładnie je pamięta

Krzysztof Rutkowski już ma prezenty na osiemnaste urodziny syna?

Okazuje się jednak, że tak drogie prezenty Krzysztofa Rutkowskiego Juniora to dopiero przedsmak tego, co czeka go, gdy osiągnie pełnoletność. Już BMW kupione w kwocie 200 tysięcy złotych robiło olbrzymie wrażenie, ale wszystko wskazuje na to, że słynny detektyw nie zamierza się tu zatrzymywać. Już przygotował przedmioty, które wręczy swojemu dziecku za osiem lat.

Chodzi o kolejne auta, a konkretnie Hammera H1 (koszt około 300 tysięcy złotych) oraz Mercedesa GT (tutaj kwota oscylująca wokół 600 tysięcy). Oznacza to, że nowe samochody Krzysztofa Rutkowskiego Juniora będą kosztowały niemal milion złotych. Detektyw zdradził, że oba pojazdy czekają już na odpowiedni moment w garażu.

Już czekają te prezenty na juniora. Oczywiście, że tak. GTS stoi w garażu. Złoty kolor. Jest jak nowy. Przejeżdżamy rocznie około 400 kilometrów - mówił dla “Jastrząb Post”.