Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Istny skandal w “Love Island”. Uczestnicy oszukali produkcję i widzów
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.04.2024 16:11

Istny skandal w “Love Island”. Uczestnicy oszukali produkcję i widzów

Nicole i Mateusz
Fot. Instagram.com/Loveislandwyspamilosci

O programie “Love Island” ponownie jest głośno. Dwoje uczestników zagrało nieczysto, oszukując produkcję i widzów. Przez tę sytuację Nicole i Mateusz już ponieśli surowe konsekwencje. Jakie dokładnie?

"Love Island" cieszy się dużą popularnością wśród widzów

Program “Love Island” przyciąga przed małe ekrany wielu widzów. Obecnie na antenie TV4 możemy oglądać jego 9. sezon. Dla uczestników show stanowi prawdziwą trampolinę do sławy. Media chętnie się o nich rozpisują Ostatnio głośno było o Danie. Teraz wokół formatu ponownie zrobiło się zamieszanie. 

Wszystko przez rzekomą ustawkę Nicoli i Mateusza. Oboje próbowali się wytłumaczyć. Nie wyszło im to jednak zbyt dobrze. Zdaniem widzów, pogrążyli się jeszcze bardziej. 

Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island 9"? Nowy uczestnik programu to niezłe ciacho. Zwłaszcza bez koszulki Angela z "Love Island" przyznała, że jeden z uczestników programu był jej wcześniej znany

Nicole i Mateusz zostali wyrzuceni z "Love Island"

Do finału 9. sezonu “Love Island” został zaledwie tydzień. Tymczasem w sieci głośno jest o skandalu w show z udziałem się Nicole i Mateusza. Jak się okazuje, ich relacja od początku była ustawką. Oboje oszukali produkcję programu, innych uczestników i widzów. 

Na samym początku swojej relacji Nicole i Mateusz wyznali, że poznali się jeszcze przed programem. Okazuje się, że to niedopowiedzenie i to spore. Teraz produkcja podsłuchała rozmowę Dana i Mateusza, z której dowiedzieliśmy się, że Nicole i Mateusz wcześniej umówili się, że stworzą związek w programie. Mateusz zapytany o to przez Karolinę Gilon próbował tłumaczyć:

 Z mojej perspektywy nie było tak, że wiedzieliśmy, że będziemy razem do końca. 

Nicole także zabrała głos: 

Z mojej perspektywy to było inaczej, nie wiem, co Mati powiedział. To nie było nic udawane z mojej strony. 

Więcej dowiedzieliśmy się z live'a, który zorganizowali Nicole i Mateusz. 

Nicole i Mateusz zorganizowali live'a. Tłumaczą się ze skandalu

Po tym, jak Nicole i Mateusz przez rzekomą ustawkę musieli pożegnać się z programem, postanowili zorganizować live'a, w którym ponownie zabrali głos. Po zakończeniu emisji odcinka ich fani mogli obejrzeć materiał, w którym para zdradziła jak wyglądały w rzeczywistości kulisy ich relacji. Mateusz twierdzi, że wcześniej z Nicole byli tylko przyjaciółmi, a uczucie pomiędzy nimi narodziło się dopiero przed kamerami:

To, że nas z Nicole połączyło to mieliśmy vibe, nie było tak, że od razu wpadliśmy sobie w ramiona i zaczęliśmy się całować. To też potrzebowało czasu. Wcześniej miałem z Nicole kumpelską relację. 

Internauci w komentarzach dali im jednak odczuć, że nie uwierzyli w te tłumaczenia. Zdaniem fanów programu, Nicole i Mateusz tylko bardziej się pogrążyli. 

Ta sytuacja jest totalnie ustawiona... - czytamy w komentarzach.