Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z wyglądem Grabowskiego? Przykuł uwagę wszystkich
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.04.2024 21:40

Co się stało z wyglądem Grabowskiego? Przykuł uwagę wszystkich

Andrzej Grabowski
fot. KAPIF

Andrzej Grabowski należy do grona najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, choć przez pewien czas ciągnęła się za nim łatka "Ferdka Kiepskiego". Ostatecznie artysta swoim talentem udowodnił, że nadaje się również do poważnych ról i zyskał ogromne grono wiernych fanów. Ostatnie zdjęcia aktora sprawiły, że nawet oni zaczęli się nieco niepokoić.

Andrzej Grabowski nagle pojawił się w teatrze. Zwrócił uwagę wszystkich

Andrzej Grabowski najbardziej znany jest z roli w popularnym serialu "Świat według Kiepskich". Dzięki ciężkiej pracy udało mu się uniknąć zaszufladkowania i jako aktor zachwyca również w poważnych produkcjach i na deskach teatrów. Artysta niedawno pojawił się w Teatrze Komedia, aby wesprzeć swoją córkę Zuzannę, która występowała w spektaklu "Najdroższy". Wszystkie oczy, zamiast na scenę, zwróciły się w kierunku serialowego Ferdka.

Premiera spektaklu "Najdroższy" była debiutem reżyserskim Agaty Wątróbskiej, na którą przybyła liczna grupa gwiazd, w tym Marek Włodarczyk i Robert Górski. Jedną z ról w sztuce odgrywała Zuzanna Grabowska i nic dziwnego, że swoją córkę w tym wyjątkowym dniu postanowił wesprzeć znany aktor. Jego zmieniony wygląd zyskał dużą uwagę mediów i fanów, którzy wyrażali podzielone opinie na temat nowego zarostu gwiazdora.

To on, a nie Grabowski miał być Ferdkiem w “Świecie według Kiepskich”! Córka nie jest celebrytką, ale zięć Grabowskiego to gwiazdor

Uwielbiany aktor pokazał się w niecodziennym wydaniu. Broda dodała mu lat

Nagłe pojawienie się Andrzeja Grabowskiego w teatrze wywołało niemałe poruszenie, gdyż aktor pojawił się w zupełnie nowej odsłonie i choć można było go rozpoznać, to zdaniem wielu nie przypominał zbytnio siebie. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, możemy zobaczyć aktora z gęstą brodą, która stała się nie lada zaskoczeniem dla fanów. Jakby tego było mało, zarówno zarost artysty, jak i jego niezbyt bujna czupryna świeciły siwizną.

Andrzej Grabowski w takim wydaniu, choć nie trudno było go rozpoznać, niemal nie przypominał artysty, którego znamy z kina czy telewizji. Najwierniejsi fani zaczęli się niepokoić, że ich ulubieniec poddał się upływowi czasu i nie trudno zauważyć, że nie należy już do najmłodszych aktorów.

Andrzej Grabowski
fot. KAPIF

Nowy wygląd Andrzeja Grabowskiego to część przygotowań do nowej roli?

Na szczęście znaleźli się wśród wielbicieli Andrzeja Grabowskiego również i tacy, którzy uznali, że nowa broda nadaje Grabowskiemu dojrzałego wyglądu, choć nie trudno zauważyć, że znacznie go postarzyła. Fani są ciekawi, co skłoniło Grabowskiego do tak drastycznej zmiany wizerunku i jakie są jego dalsze plany artystyczne. Może to element przygotowań do kolejnej roli?

Bez względu na to, czy nowy wygląd jest elementem niezbędnym do wcielenia się nową postać w nadchodzącym filmie, czy “fanaberią” znanego artysty, trzeba przyznać, że zmiana była dosyć drastyczna i nic dziwnego, że przykuła uwagę zgromadzonych w teatrze.

Waszym zdaniem w takim wydaniu aktor prezentuje się lepiej, niż dotychczas, czy niepotrzebnie się postarzył?

Andrzej Grabowski
fot. KAPIF