Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka nie jest celebrytką, ale zięć Grabowskiego to gwiazdor
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.03.2024 21:21

Córka nie jest celebrytką, ale zięć Grabowskiego to gwiazdor

Andrzej Grabowski
fot. KAPIF

Andrzej Grabowski to postać, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Mało kto wie, że zięć wybitnego aktora również jest znaną osobą z polskiego show-biznesu. O jego związku z córką serialowego Ferdka Kiepskiego wiedziało naprawdę wąskie grono fanów!

Andrzej Grabowski ma w rodzinie kolejnego gwiazdora

Chyba nikomu w tym kraju nie trzeba przedstawiać Andrzeja Grabowskiego. Gwiazdor od lat jest uważany za jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, a na jego koncie są role w takich kultowych produkcjach, jak “Świat według Kiepskich”, “Pitbull”, czy “Druga połowa”. Niedawno również mieliśmy okazję zobaczyć, jak sprawdza się on na fotelu jurora w programie “Taniec z Gwiazdami”.

I chociaż córka aktora — Zuzanna Grabowska poszła w ślady znanego ojca i została aktorką, to od show-biznesu raczej stroni. Tego samego do końca nie można powiedzieć o jej wybranku. Mało kto wie, kim jest zięć Andrzeja Grabowskiego. Okazało się, że jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale też cenionym piosenkarzem.

Andrzej Grabowski 2.jpg
Andrzej Grabowski ma w rodzinie kolejnego gwiazdora, fot. KAPIF
Uczestnik “Sanatorium miłości” zostawił żonę dla młodszej Narożna naprawdę tak wyszła od fryzjera. “To szaleństwo”!

Niewiarygodne, kim jest zięć Andrzeja Grabowskiego

Mało kto wie, że córka Andrzeja Grabowskiego swoje szczęście odnalazła u boku innego znanego aktora i piosenkarza — Pawła Domagały. Zuzanna Grabowska i autor hitu “Weź nie pytaj” są małżeństwem od 2013 roku i na każdym kroku podkreślają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Kiedy tylko media dowiedziały się o ich uczuciu, w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat rzekomej niechęci, jaką odtwórca roli Ferdynanda Kiepskiego ma darzyć swojego zięcia. Szybko jednak okazało się, że to nieprawda, a panowie bardzo się lubią. 

Dowodem na to może być fakt, że kiedy Paweł Domagała musiał odwołać jeden ze swoich koncertów z powodu problemów zdrowotnych, jego teść bardzo zmartwił się całą sytuacją. Gdy piosenkarz trafił do szpitala, wybitny aktor niemal natychmiast skontaktował się z córką, aby zapytać o jego stan zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: TVN wykiwał TVP?! To się może odbić na oglądalności.

Paweł Domagała nie wiedział, kim jest jego zięć

Co ciekawe, młodszy aktor przez długi czas w ogóle nie zdawał sobie sprawy z tego, kim jest ojciec jego wybranki. Jak sam przyznał w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, nie wiedział, że Zuzanna pochodzi “z tych Grabowskich”.

Nie wiedziałem, kto to są "ci" Grabowscy, nie wiedziałem o ich klanie. Nie mogę tego powiedzieć... Ale Andrzej Grabowski, wybitny aktor teatralny, kojarzył mi się z jedną rolą. Nie wiedziałem nawet, jakie jest jego prawdziwe nazwisko. Wszystkiego dowiedziałem się na historii teatru - powiedział Paweł Domagała w programie “Demakijaż”, gdzie wystąpił wraz z żoną.

Wszystko wskazuje więc na to, że piosenkarz nie był świadomy tego, jak nazywa się odtwórca kultowej roli Ferdka Kiepskiego w serialu “Świat według Kiepskich”. Aktor postanowił jednak rozładować nieprzyjemną atmosferę w studiu i delikatnie zażartował z całe sytuacji.

Jakbyś była w tamtym czasie córką Marcina Dańca, to bym wiedział - zaśmiał się muzyk.