Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co robi ksiądz, gdy Polska przegrywa? Duchowny zabrał głos
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.06.2024 07:57

Co robi ksiądz, gdy Polska przegrywa? Duchowny zabrał głos

Wojciech Szczęsny, ksiądz
fot. TikTok/@piotr.jarosiewicz; KAPIF

Ksiądz zabrał głos w sprawie trwającego obecnie Euro 2024. Jeden z internautów zapytał go o to, jak reaguje na przegraną Polaków. Odpowiedź znanego na TikToku duchownego naprawdę zaskakuje.

Euro 2024 wzbudza naprawdę żywe emocje

Trwające obecnie Mistrzostwa Europy od samego początku zaskakują swoimi nieoczywistymi momentami. Niestety, jeśli chodzi o zmagania naszej reprezentacji, nie mamy zbyt wielu powodów do radości. Pomimo zaciętej walki Biało-Czerwoni przegrali już dwa spotkania fazy grupowej.

Pierwszy mecz z Holandią zakończył się dla nas niezachwycającym wynikiem 2:1, natomiast spotkanie z Austrią przegraliśmy 3:1. Oznacza to, że niestety żegnamy się z tegorocznym Euro 2024. Nadchodzące we wtorek spotkanie z Francją będzie dla nas jedynie “meczem o honor” Kibice nie kryją swojego smutku takim obrotem spraw.

Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci Internauci nie zostawili suchej nitki na Stuhrze. Wszystko przez jego nową rolę

Internauci zapytali księdza o kibicowanie Polakom na Euro

Teraz głos w sprawie piłkarskich rozgrywek naszych rodaków zabrał znany na TikToku ksiądz Piotr Jarosiewicz. Duchowny od dawna udziela się w social mediach i odpowiada internautom na ich pytania oraz wątpliwości, związane z wiarą lub działaniem Kościoła Katolickiego.

Tym razem jeden z internautów zadał kapłanowi niecodzienne pytanie, idealnie pasujące do klimatu trwającego obecnie Euro 2024. Fani działalności księdza byli ciekawi, jak osoba o takiej pozycji radzi sobie z przegraną naszej reprezentacji. Odpowiedź duchownego i to, jak zachowuje się po nieudanym meczu, naprawdę może zaskakiwać.

ZOBACZ TEŻ: Strasburger wprost o “czarnych chmurach” nad Familiadą. Rozmawiał już z producentami.

Niewiarygodne, jak ksiądz zachowuje się przy przegranym meczu Polaków

Jeden z internautów zapytał duchownego o to, jak reaguje, gdy widzi, że nasza reprezentacja znacznie przegrywa ze swoim rywalem. Nie nawiązał on bezpośrednio do trwającego Euro 2024, lecz wskazał jeszcze bardziej przygnębiający scenariusz.

A czy jak przegrywają 6:1 to ksiądz przeklina, czy się modli? - brzmiało pytanie fana.

Ksiądz Piotr Jarosiewicz bardzo zaskoczył wszystkich internautów. Okazało się, że kapłan nie robi żadnej z wymienionych wyżej rzeczy, lecz… wyłącza telewizor! Jego odpowiedź bardzo rozbawiła jego fanów.

Najlepiej tak, bo szkoda nerwów.

Najlepsze rozwiązanie, żeby telewizor nie poleciał przez okno.

Dobra odpowiedź!