Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stan zdrowia Pazury pozostawia wiele do życzenia. Żona wyjawiła, co będzie teraz
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 18:09

Stan zdrowia Pazury pozostawia wiele do życzenia. Żona wyjawiła, co będzie teraz

Cezary Pazura
fot. KAPiF

Cezary Pazura jakiś czas temu poinformował za pośrednictwem mediów, że mierzy się z poważną kontuzją. Jak się okazuje, aktor ma złamany kręgosłup. W jakim stanie jest obecnie? Jego żona zabrała głos. Mówi, co go czeka w najbliższej przyszłości. 

Cezary Pazura w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej żony

Początki relacji Cezarego Pazury i jego żony, Edyty, były bardzo niepozorne. Chyba każdy słyszał już historię o tym, jak para poznała się w pociągu. Ich uczucie okazało się być na tyle silne i prawdziwe, że pobrali się w 2009 roku, doczekali trójki dzieci i są razem do tej pory. 

Mimo tego, że początkowo ich relacja wywoływała kontrowersje ze względu na dużą różnicę wieku, oni na każdym kroku udowadniają, że pasują do siebie idealnie. Przypomnijmy, że aktora i jego żonę dzieli 26 lat różnicy, łączy jednak płomienne uczucie. 

Cezary Pazura z żoną
Cezary Pazura z żoną fot. KAPiF
Gwiazdor "Gliniarzy" wziął ślub. Aleks Mackiewicz czekał aż 13 lat Klątwa Euro nadal trwa! Jakie są szanse, że Polska wyjdzie z grupy?

Cezary Pazura wyznał, że mierzy się z poważną kontuzją

W ostatnim czasie Cezary Pazury zaskoczył i jednocześnie zmartwił swoich fanów. Aktor zdecydował się na wyznanie odnośnie swojego stanu zdrowia. W rozmowie z radiem RMF FM powiedział, że ma “złamany kręgosłup”. 

Mam złamany kręgosłup i noszę taki pas, który mnie stabilizuje  - przekazał gwiazdor “Kilera” w wywiadzie dla RMF FM.

W jaki sposób Pazura nabawił się tak poważnej kontuzji? Okazuje się, że w wyniku mikrouszkodzeń, które nabył w czasie swojej kariery, doszło do pęknięcia kości. Żona gwiazdora zdradziła, co go teraz czeka. 

Edyta Pazura zdradza, w jakim stanie jest aktualnie jej mąż

Edyta Pazura uspokoiła zaniepokojonych fanów swojego sławnego męża. Jak się okazuje, kręgosłup Cezarego Pazury nie jest pęknięty, a jedynie jego część jest nadłamana. 

To jest pęknięcie, które odkryliśmy niedawno. Musi teraz przejść rehabilitację. Wszystko jest w porządku, funkcjonuje normalnie  - powiedziała Edyta Pazura w rozmowie z Plejadą. 

Cezaremu Pazurze życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił.