Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Euro 2024: Polska - Austria. Kto wygrał mecz?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.06.2024 19:52

Euro 2024: Polska - Austria. Kto wygrał mecz?

Robert Lewandowski

Mecz Polska - Austria był bardzo emocjonujący od pierwszych minut spotkania. Nic w tym dziwnego, w końcu w 9. minucie naszą bramkę skutecznie zaatakował Gernot Trauner. Nie pozostawaliśmy dłużni, ponieważ pierwszą połowę zakończyliśmy remisem 1:1, dla biało-czerwonych strzelił Krzysztof Piątek.

21 czerwca Polska zagrała przeciwko Austrii

Pod znakiem zapytania stał nie tylko sam mecz, lecz także udział Roberta Lewandowskiego w spotkaniu z Austrią. Przypomnijmy, że jeden z naszych najlepszych zawodników odniósł kontuzję, która wykluczyła go z meczu z Holandią. Polska reprezentacja przegrała wówczas 1:2.

Mecz Polska - Austria dla obu reprezentacji był meczem o wszystko. Zadecydował w ogromnym stopniu o tym, kto wyjdzie z grupy. Obie drużyny wiedziały, że muszą zaprezentować się z jak najlepszej strony.

“Nie jesteśmy już kolegami”. Takiej atmosfery w kadrze Polski nie było dawno "Widzę, jak mama leży w rowie, i widzę, jak ojciec odchodzi". Błaszczykowski przeżył koszmar w przeszłości

"Sędzia kalosz"? Internauci byli bezlitośni

Halil Umut Meler to sędzia, który przyglądał się spotkaniu Polska - Austria na stadionie olimpijskim w Berlinie. W drugiej połowie spotkania Zieliński został popchnięty przy polu karnym przez jednego z piłkarzy Austrii i okazało się, że arbiter tego nie zauważył i nie przerwał gry.

Sędzia kalosz!

Co on robi?

Ustawiony sędzia?

Napisałbym coś, ale boje się, że mnie zbanują

Sędzia nie widział tego popchnięcia?

Lewy dostał kartkę, a Austriak nie! SKANDAL!

To tylko część komentarzy internautów, które mogliśmy zacytować na łamach naszego serwisu.

Szarpane spotkanie Polska - Austria

To były bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Polska i Austria walczyły o zwycięstwo. W trakcie tego spotkania komentatorzy stwierdzili jednogłośnie, że

To było szarpane spotkanie - mówił Szpakowski.

Austriacy bardzo mocno faulowali biało-czerwonych. Obydwie drużyny miały sporo okazji do tego, aby wynik meczu był jeszcze większy, ale bramkarze z obydwu stron dobrze bronili okienka. Wynik jednak został przesądzony w 78 minucie, kiedy Mark Arnautović strzelił gola z karnego.

Ostatecznie wynik meczu to POLSKA 1 : 3 AUSTRIA.