Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nigdy więcej”. Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.02.2024 11:54

„Nigdy więcej”. Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno

Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno, fot. Instagram/marcinhakiel
Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno, fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel w ostatnim czasie dzieli się dużą popularnością, dzięki swojemu powrotowi do programu „Taniec z Gwiazdami”, który przed laty przyniósł mu popularność i romans z Katarzyną Cichopek, który później przerodził się w wieloletni związek. Małżeństwo, które doczekało się dwójki dzieci, ostatecznie rozpadło się w 2022 roku. Jego nowa partnerka postawiła mu ważny warunek. 

Marcin hyakiel jest szczęśliwy u boku nowej partnerki

Marcin Hakiel nie rozpaczał długo po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz przez pewien czas był związany z tajemniczą Dominiką, a ostatnie miesiące spędził u boku jej imienniczki. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki nowa partnerka choreografa chętnie pokazuje się z nim nie tylko na wydarzeniach branżowych, ale także w mediach społecznościowych. 

Para chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, na każdym kroku udowadniając, że łączące ich uczucie jest równie stabilne, co gorące. Para pochwaliła się między innymi wyjątkowymi tatuażami – każde z nich wytatuowało sobie pierwszą literę imienia swojej drugiej połówki na palcu serdecznym.

Cichopek wcale nie chciała wyjść za Hakiela? Marcin Hakiel już nie wytrzymał. Mówi niczym ksiądz

Marcin Hakiel i jego partnerka spędzają sporo czasu z dziećmi

W ostatnim czasie między zakochanymi padła zaskakująca deklaracja – Dominika zadeklarowała w mediach społecznościowych, że chciałaby „takie dziecko”. Informacja towarzyszyła zdjęciu Marcina Hakiela z dzieciństwa. Choreograf nie pozostawił jej pragnienia bez odpowiedzi i zakomunikował:

Się postaram. 

Jak na razie para spędza jednak sporo czasu z dziećmi tancerza, których doczekał się z Katarzyną Cichopek. Para zdecydowała się na opiekę naprzemienną, co oznacza, że dzieci spędzają tydzień w domu mamy, a kolejny u taty. Już wkrótce między byli małżonkami może rozegrać się bitwa na tym polu, ponieważ choreograf zapowiedział już, że planuje zabierać dzieci na plan „Tańca z Gwiazdami”, by mogły śledzić jego taneczne popisy. Jak dotąd para bardzo starała się chronić ich prywatność i byłby to pierwsze oficjalne wystąpienie przed kamerą, gdyby ta pokazała ich podczas transmisji.  

Będą dzieci, będzie moja partnerka. Myślę, że będzie mocne wsparcie na widowni. Moje dzieci nie widziały, jakie tańczę, więc to też jest dla mnie duże przeżycie – powiedział „Faktowi”.

Hakiel już planuje kolejne dziecko Dominika wszystko zaplanowała, fot. Instagram marcinhakiel.JPG
Hakiel już planuje kolejne dziecko Dominika wszystko zaplanowała, fot. Instagram/marcinhakiel

ZOBACZ TEŻ: Hakiel miał z Kaźmierską jeden, zasadniczy problem. Nie chciał się przyznać

Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno

Jakiś czas po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel zdecydował się na prawdziwą metamorfozę. Tancerz ściął swoje długie włosy – najpierw zaprezentował nieco krótszą fryzurę, a ostatecznie dochodząc do krótkiego jeża. Jak się okazuje, jest to dość ważne dla jego obecnie ukochanej, która opublikowała w mediach społecznościowych jego zdjęcie sprzed lat. Fotografii towarzyszył podpis:

Błagam, nigdy więcej długich włosów.

Marcin Hakiel zapewnił, że nie planuje wracać do dawnej fryzury, odpisując ukochanej: „Obiecuje”. 

Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno, fot. Instagram marcinhakiel (2).JPG
Partnerka Marcina Hakiela postawiła sprawę jasno, fot. Instagram/marcinhakiel
Marcin Hakiel., fot. KAPIF.jpg
Marcin Hakiel., fot. KAPIF

Źródło: Fakt