Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oby grali tak jak wyglądają. Nasi piłkarze to prawidzwi przystojniacy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.06.2024 23:58

Oby grali tak jak wyglądają. Nasi piłkarze to prawidzwi przystojniacy

Reprezentacja Polski Euro 2024
Fot. Beata Zawadzka/East News

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczęły się 14 czerwca. Zaledwie 2 dni później swój pierwszy mecz rozegra polska reprezentacja. W związku z tym postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się wszystkim 26 zawodnikom. Biało-czerwoni na pewno zwrócą uwagę na turnieju — nawet jeśli nie umiejętnościami, to swoim wyglądem. W subiektywnym rankingu wyróżniliśmy 10 z nich, do których wzdychają fanki w całej Polsce!

Ranking piłkarzy polskiej reprezentacji. To oni zwracają największą uwagę fanek

Miejsce 10 — Bartosz Bereszyński

Bartosz Bereszyński to 31-letni obrońca, który gra we włoskim klubie Empoli, a także reprezentacji Polski. Jest synem byłego piłkarza, Przemysława Bereszyńskiego. Razem ze swoją ukochaną, Mają Mocydlarz, mają dwóch synów: Leo i Bruno.

Bartosz Bereszyński.jpg
Fot. East News/Rex Features

Miejsce 9 — Jakub Piotrowski

Jakub Piotrowski zagra w polskiej reprezentacji na Euro 2024 na pozycji pomocnika, z numerem “6” na koszulce. 26-letni piłkarz na co dzień gra w klubie Łudogorec Razgrad.

Jaskub Piotrowski.jpg
Fot. East News/IMAGO/UWE KRAFT/Imago Sport and News

Miejsce 8 — Robert Lewandowski

Kapitana drużyny biało-czerwonych nie trzeba nikomu przedstawiać. Gra na pozycji  środkowego napastnika w hiszpańskim klubie FC Barcelona. Ma 35 lat, jego ukochaną jest Anna Lewandowska, z którą doczekał się dwój chórek: Klary i Laury.

Robert Lewandowski (1).jpg
Fot. EastNews/AndrzejIwanczuk

Miejsce 7 — Damian Szymański

29-letni Dawid Szymański gra na pozycji pomocnika w greckim klubie AEK Ateny. Razem ze swoją narzeczoną, Oliwią Żurek, w tym roku doczekał się narodzin córeczki.

Damian Szymański.jpg
Fot. EastNews/AndrzejIwanczuk
Te WAGs nie są tak znane, jak Lewandowska czy Łuczenko. One pozostają w cieniu mężów Wszyscy widzowie zobaczyli córki Lewandowskich. Klara i Laura wyszły na boisko

Ranking piłkarzy polskiej reprezentacji. Fanki za nimi szaleją!

Miejsce 6 — Wojciech Szczęsny

Bramkarz dorównuje popularnością Robertowi Lewandowskiemu. Dla naszej kadry jest nieocenionym zawodnikiem, który już nie raz uratował naszą drużynę od przegranej. Ma 34 lata, jego żoną jest Marina Łuczenko-Szczęsna, z którą ma synka Liama. Obecnie para oczekuje narodzin córeczki.

wojciech Szczęsny.jpg
Fot. EastNews/Rex Features

Miejsce 5 — Michał Skóraś

Michał Skóraś jest jednym z najmłodszych zawodników polskiej reprezentacji. 24-latek gra na pozycji lewego napastnika. Na co dzień nosi barwy belgijskiego klubu FC Brügge. Od 4 lat jest w szczęśliwym związku z Adą Mizgalską.

Michał Skóraś.jpg
Fot. EastNews/Beata Zawadzka

Miejsce 4 — Kacper Urbański

19-letni Kacper Urbański jest najmłodszym, ale jednocześnie niezwykle utalentowanym zawodnikiem w kadrze. Gra na pozycji środkowego pomocnika we włoskim klubie FC Bologna. Nastoletnie fanki wprost za nim szaleją!

Kacper Urbański.jpg
Fot. EastNews/AndrzejIwanczuk

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska miała stłuczkę. Tak zachowywała się na miejscu zdarzenia

Ranking piłkarzy polskiej reprezentacji. Który jest najprzystojniejszy?

Miejsce 3 — Jakub Moder

Wśród powołanych przez Michała Probierza zawodników na Euro 2024 znajdzie się również przystojny Jakub Moder. 25-letni piłkarz gra na pozycji pomocnika w angielskim klubie Brighton & Hove Albion. 2 tygodnie przed pierwszym meczem Polski w turnieju poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Agatę Dębską.

Michał Skóraś (1).jpg
Fot. EastNews/Beata Zawadzka

Miejsce 2 — Jan Bednarek

28-letni Jan Bednarek jest piłkarzem występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Southampton. Od 2022 roku jego żoną jest Julia Nowak, z którą doczekał się córeczki. Mimo to, gdy tylko znajdzie się na boisku, przyprawia fanki o szybsze bicie serca.

Jakub Moder.jpg
Fot. EastNews/Beata Zawadzka

Miejsce 1 — Nicola Zalewski

Nicola Zalewski to faworyt polskiej kadry na Euro 2024, a także członek klubu AS Roma. Szturmem podbija branżę piłkarską, ale również serca kobiet. 22-letni piłkarz przyciąga uwagę fanek wielu różnych narodowości. Dla wszystkich jego wielbicielek mamy jednak smutną wiadomość — od dwóch lat jest związany z piękną Włoszką, Nicol Luzardi.

nicola Zalewski.jpg
Fot. EastNews/AndrzejIwanczuk