Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Odmieniona Ida Nowakowska pozuje na ściance. Ale stylizacja
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.06.2024 08:10

Odmieniona Ida Nowakowska pozuje na ściance. Ale stylizacja

Ida Nowakowska
Fot. KAPiF

Nie tak dawno temu Ida Nowakowska zakończyła współpracę ze stacją TVP. Nie zrezygnowała jednak z imprez branżowych, podczas których chętnie pozuje na ściankach. Ostatnio pokazała się w zaskakującej stylizacji. Tej torebki nie powstydziłaby się żadna tancerka.

Ida Nowakowska pożegnała się z pracą w TVP

Aktorka była związana z publiczną telewizją od 2018 roku. To wtedy zaczęła prowadzić szereg programów rozrywkowych, takich jak “The Voice Kids”, "You Can Dance" czy “Ameryka da się lubić”. Ida Nowakowska zasiadała również na kanapie formatu “Pytanie na Śniadanie”. Sytuacja uległa zmianie na przełomie grudnia i stycznia, kiedy władzę w TVP przejęły nowe osoby.

KAPIF_oryginal_K1028655F.jpg
Fot. KAPiF

Wiązało się to z przegłosowaniem przez Sejm uchwały dotyczącej bezstronności i rzetelności mediów publicznych. W związku z licznymi modyfikacjami, wszyscy prowadzący śniadaniówkę musieli pożegnać się z pracą. Ten sam los spotkał gospodarzy programów rozrywkowych. Idę Nowakowską w towarzystwie Tomasza Kammela oglądaliśmy w wiosennej odsłonie formatu “The Voice Kids”. To dlatego, że zostały one nagrane jeszcze przed wprowadzeniem zmian.

Najgorszy wybór kopert w historii “Gry w ciemno”. Euro 2024: z kim dzisiaj gra Polska? Kto wygra mecz?

Ida Nowakowska pracuje nad nowym projektem?

Na ten moment nie wiadomo, jakie kroki zawodowe postawi w najbliższym czasie prezenterka. Do tej pory nie związała się z żadną konkurencyjną stacją i nie możemy jej oglądać w kolejnych programach. Wiele wskazuje jednak na to, że wiele robi i w najbliższym czasie może dojść do przełomu. Lakoniczne informacje zdradziła portalowi “Pomponik” podczas jednej z branżowych imprez.

Nie mogę za dużo powiedzieć, natomiast pracuję nad bardzo ciekawymi rzeczami, za które proszę trzymajcie kciuki. (...) Jestem jeszcze na etapie decyzji, więc staram się nie popełnić błędu - mówiła Ida Nowakowska.

We wspomnianej rozmowie aktorka zdradziła również swój stosunek do nowego składu prowadzących program “Pytanie na Śniadanie”. Okazuje się, że ze względu na zobowiązania nie jest w stanie go śledzić, jednak mimo spadków oglądalności nie życzy źle swoim następcom.

Satysfakcji nigdy nie mam, nigdy nikomu źle nie życzę (...). Ja uważam, że "PnŚ" to była praca wielu ludzi (...) więc odnośnikiem jest zawsze widz (...). Nasze wyniki oglądalności zawsze nas bardzo cieszyły, bo była bardzo wysoka - podsumowała.

ZOBACZ TEŻ: Oby grali tak jak wyglądają. Nasi piłkarze to prawidzwi przystojniacy

Ida Nowakowska w intrygującej stylizacji

Pomimo że aktywność zawodowa tancerki nie jest obecnie widoczna dla odbiorców, Ida Nowakowska nie próżnuje i pojawia się na wielu branżowych imprezach. To kolejne okazje na to, aby zaprezentować się w zjawiskowych stylizacjach i zapozować na ściance. Tak było też w ostatnim czasie, kiedy zobaczyliśmy ją w intrygującym zestawie w odcieniu pudrowego różu.

Prezenterka pojawiła się na evencie w długich, szerokich spodniach i topie z dużym ozdobnym kapturem. Zdaje się, że to już znak rozpoznawczy strojów Idy Nowakowskiej. Jej przedramiona zdobiły tiulowe rękawy. Jednak nie to przykuło wzrok fotoreporterów, a wyjątkowa “torebka”, którą tancerka przewiesiła sobie przez ramię. Okazało się, że wykorzystała w ten sposób baletkę. Intrygująca ozdoba w postaci buta to niezwykle oryginalne rozwiązanie, ale czy na pewno funkcjonalne?

KAPIF_oryginal_K1221829F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1221831F.jpg
Fot. KAPiF