Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdy pojawiła się publicznie, ludzie przecierali oczy ze zdumienia. To jest księżniczka Bułgarii
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.06.2024 21:32

Gdy pojawiła się publicznie, ludzie przecierali oczy ze zdumienia. To jest księżniczka Bułgarii

Księżniczka Kalina
Fot. Splash News/EAST NEWS

Choć uwaga wielu osób skupiona jest na brytyjskiej rodzinie królewskiej, to księżniczka Bułgarii zwróciła ostatnio na sobie wzrok. Jej sylwetka jest niezwykle oryginalna. Wiemy, jak ją wypracowała.

Bułgarska rodzina królewska nie bryluje w mediach tak, jak brytyjska

Obecnie uwaga większości społeczeństwa skupiona jest na perypetiach brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic dziwnego, jest to bowiem jedna z najpopularniejszych monarchii, jakie utrzymały się na świecie po dziś dzień. Dodatkowo wokół jej członków pojawia się wiele kontrowersji i skandali. Nie brak również głośnych medialnie sytuacji, takich jak choroba króla Karola III i księżnej Kate.

Niemniej jednak w Bułgarii również znajdziemy arystokratów z prawdziwego zdarzenia. Obecnie żyjący są przede wszystkim potomkami cara Symeona II obalonego przez reżim komunistyczny. Mężczyzna objął tron jako sześcioletni chłopiec. Gdy zmuszono go do opuszczenia stanowiska, przeniósł się ze swoją rodziną do Hiszpanii. Tam doczekał się pięciorga dzieci. Obecnie żyjący bułgarscy arystokraci z pewnością inaczej pojmują dworską etykietę niż brytyjska rodzina królewska.

TVP wprawiło kibiców w osłupienie. To czeka Polaków podczas Euro 2024 Tam mieszkała Violetta Villas. Jej sąsiadką była Małgorzata Walewska

Księżniczka Bułgarii przeszła trudny zabieg

Osobą z błękitną krwią, która szczególnie zwraca na siebie uwagę, jest niewątpliwie księżniczka Kalina. Kobieta nie stroni od ekscentrycznych strojów, fryzur i makijażu. Ilekroć pojawia się gdzieś publicznie, przykuwa wzrok wielu osób. Choć arystokratka nie jest fanką edukacji wyższej, opanowała biegle sześć języków. Często można ją zobaczyć z ciasno uplecionymi warkoczykami.

Inną cechą wyglądu, która zwraca uwagę wielu osób, jest charakterystyczny nos księżniczki Kaliny. Okazuje się, że jest on wynikiem zabiegu, który musiała przejść jeszcze jako dziecko.

Gdy miała osiem lat, złamała w szkole oba zęby [...] W 1999 r. udała się do dentysty, ale, niestety, nawiercił on za mocno podstawę jednego z nich. Spowodowało to poważne problemy, doprowadziło do infekcji i wymagało kolejnej interwencji - tłumaczył mąż księżniczki.

W wyniku infekcji arystokratka niemal straciła oko, dlatego interwencja była tak zaawansowana. Względy estetyczne uznano za mniej ważne niż zdrowie i życie kobiety.

ZOBACZ TEŻ: "Już nie jadł, umierał". Katarzyna Dowbor nie mogła powstrzymać łez w programie

Księżniczka Bułgarii ma atletyczną budowę ciała

Niedawno arystokratka pojawiła się na uroczystości pogrzebu króla Ferdynanda. Tam 52-latka i jej mąż zostali sfotografowani, a zdjęcia szybko obiegły sieć. Wzrok internautów przykuła wyjątkowo muskularna sylwetka księżniczki Kaliny. Jej ramiona są bardzo umięśnione i zostały wyeksponowane przez charakterystyczną sukienkę. Potomkini Simeona II zrobiła wrażenie na wielu osobach.

Okazuje się, że arystokratka zawdzięcza swoją sylwetkę wielogodzinnym ćwiczeniom, a jedną z jej największych pasji jest sport i treningi siłowe. Nic więc dziwnego, że może poszczycić się tak wyrzeźbionym ciałem.

Poświęcam się dbaniu o swoje zdrowie, wykonuję treningi z obciążeniami. Jestem sportowcem - mówiła w rozmowie z LOC.

ksiezniczka bulgarii.png
Fot. SA Social Media TV/X