Lifestyle.Lelum.pl > Miłość Gwiazd

Miłość Gwiazd

Franciszek Pieczka
21.06.2024 06:00 Pieczka pożegnał żonę przed 50. rocznicą ślubu. "Mam do siebie pretensje"

Franciszek Pieczka praktycznie do ostatniej chwili przed śmiercią był aktywny zawodowo. Być może praca pomogła mu wypełnić dziurę, która została po śmierci jego ukochanej żony, Henryki. Kobieta odeszła tuż przed ich 50. rocznicą ślubu. Aktor nigdy nie pogodził się z jej śmiercią. 

Wiesław Gołas
08.06.2024 07:00 Mało kto wie, co stało się z pierwszą żoną Wiesława Gołasa. To złamało mu serce

Wiesław Gołas był cenionym i uwielbianym aktorem. Ze swoją drugą żoną spędził 47 lat. Mało kto jednak wie, kim była jego pierwsza ukochana. Kobieta odeszła niespodziewanie, boleśnie łamiąc przy tym serce gwiazdora. 

Jarek Mergner
30.05.2024 15:53 Chłopaki do wzięcia: Jaruś już ma nową dziewczynę? To ideał

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” długo nie rozpaczał po Gosi, którą poślubił w 2022 roku, a z którą rozstał się niedawno. Fani co rusz snują domysły o nowym związku gwiazdy programu. Niektórzy byli na tyle odważni, aby zapytać go o to wprost. Jarek zabrał głos, przy okazji wyjaśnił, jaki jest jego ideał kobiety. 

Katarzyna Warnke
19.01.2019 14:53 Katarzyna Warnke jest starsza od męża o 10 lat! Są jedną z piękniejszych par

Katarzyna Warnke: mąż aktorki, Piotr Stramowski, to prawdziwy przystojniak! Mało kto zdaje sobie sprawę, że parę dzieli 10 lat! Jesteście zaskoczeni? Jak przyznaje gwiazda, ich uczucie jest na tyle gorące, że różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. Piękni? Para poznała się na planie filmu W spirali. Na planie odgrywali nieszczęśliwe małżeństwo, które z trudem próbuje ratować swój związek. W filmie dojrzałość i życiowe doświadczenie głównej bohaterki stanowiło jedno z głównych źródeł kryzysu. Jak jest w realnym życiu? Czy wiek może przeszkadzać w związku? Katarzyna Warnke: mąż wywrócił jej życie do góry nogami.