Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Zalewski opowiedział o swojej historii. Został pobity za swój wygląd
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.05.2024 11:12

Krzysztof Zalewski opowiedział o swojej historii. Został pobity za swój wygląd

Krzysztof Zalewski
fot. KAPIF

Krzysztof Zalewski zaskoczył wszystkich swoim niedawnym wyznaniem. Okazało się, że ceniony piosenkarz doświadczył w przeszłości ataku hejterów, którzy z powodu jego wyglądu wzięli go za osobę homoseksualną. Teraz postanowił skomentować całe wydarzenie.

Krzysztof Zalewski przeszedł znaczną metamorfozę

Mało kto pamięta, jak wyglądały początki piosenkarza w polskim show-biznesie. Krzysztof Zalewski zadebiutował w kultowym programie “Idol”. Jeszcze wtedy był liderem lubelskiego zespołu metalowego Loch Ness i w związku z tym wyróżniał się swoim wyglądem.

Wokalista wybierał wtedy raczej ciemniejsze i cięższe stylizacje, które mogą kojarzyć nam się z muzykami tego gatunki muzycznego. Dodatkowo mógł pochwalić się wtedy bardzo długimi brązowymi włosami, które sięgały mu poniżej obojczyków. 

Dopiero wraz z upływem lat i rozwojem jego kariery Krzysztof Zalewski postanowił znacznie zmienić swój wizerunek. Obecnie jego fani kojarzą go bardziej z kolorowymi i wyrazistymi kreacjami. Niejednokrotnie eksperymentuje on również z makijażem.

Krzysztof Zalewski, fot. KAPiF
Krzysztof Zalewski przeszedł znaczną metamorfozę , fot. KAPIF
Krzysztof Zalewski, fot. KAPiF
Krzysztof Zalewski przeszedł znaczną metamorfozę, fot. KAPIF
Ojciec Królowej życia ma zakład pogrzebowy. To ląduje na jego stole Cichopek pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Co za słodziak

Krzysztof Zalewski podzielił się smutną historią z przeszłości

Teraz piosenkarz podzielił się ze swoimi fanami przykrą informacją na temat sytuacji, która wydarzyła się jakiś czas temu. Okazało się, że gwiazdor został uznany przez hejterów za osobę homoseksualną, a to stało się przyczyną jego pobicia! Wszystko dlatego, że miał na sobie bardzo kolorowe i wyraziste ubrania.

Krzysztof Zalewski ujawnił, że sytuacja miała miejsce kilka lat temu i ma nadzieję, że obecnie sytuacja osób LGBTQ+ uległa znacznej poprawie, jednak wciąż jest oburzony tym, jak został wówczas potraktowany.

Dostałem wpie*dol za "bycie pe*ałem", bo miałem kolorowe ciuchy, grożono mi przemocą za mój zbyt ekstrawagancki wygląd, ale to było dobrych kilka lat temu i myślę, że to już się powoli zmienia - wyznał muzyk.

Krzysztof Zalewski – Gala Mistrzów Sportu 2024, fot. KAPIF
Krzysztof Zalewski podzielił się smutną historią z przeszłości, fot. KAPIF
Krzysztof Zalewski – Gala Mistrzów Sportu 2024, fot. KAPIF
Krzysztof Zalewski podzielił się smutną historią z przeszłości, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Opole 2024: O której w piątek? Kto wystąpi? Gdzie oglądać w TV i online?

Krzysztof Zalewski został pobity za swój wygląd

Wokalista bardzo chroni swoje życie prywatne i nie lubi ujawniać zbyt wielu informacji  na temat swoich relacji romantycznych. Wiadomo również, że od lat wspiera osoby LGBTQ+ i otwarcie opowiada o swojej sympatii dla tych ludzi. Sam nigdy jednak nie powiedział, aby należał do tego środowiska.

Obecnie Krzysztof Zalewski jest zaręczony z Olgą Tuszewską, a w 2018 roku para powitała na świecie swojego synka o imieniu Lew. Wszystko wskazuje więc na to, że podejrzenia napastników o orientacji muzyka, są nieprawdziwe. Nie zmienia to jednak faktu, że cała sytuacja wywołała ogromne poruszenie w sieci.

Choć oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że żyjąc w Warszawie, w środowisku, nazwijmy to, artystycznym, żyję w jakiejś bańce - powiedział piosenkarz.