Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maffashion i Danilczuk są w relacji? Tak zareagowała na pytanie wprost
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 29.05.2024 20:53

Maffashion i Danilczuk są w relacji? Tak zareagowała na pytanie wprost

Maffashion i Michał Danilczuk
fot. KAPiF

W “Tańcu z Gwiazdami” zajęli 3. miejsce. Czy dołączą do grona par, które połączył płomienny romans? Nie od dziś fani spekulują, że Maffashion i Michała Danilczuka łączy coś więcej. Teraz główni zainteresowani sami zabrali głos. W końcu przyznali, że coś jest na rzeczy?! Sprawdź, co dokładnie powiedzieli. 

Maffashion i Michał Danilczuk występowali razem w TzG

Maffashion i Michał Danilczuk byli jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych par w tegorocznej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Trudno się dziwić, że w całym show zajęli 3. miejsce. Fani ich uwielbiali. 

Co więcej, wielbiciele Maffashion polubili Michała Danilczuka, a entuzjaści Danilczuka polubili Maffashion. Stąd do plotki o płomiennym romansie już tylko krok. Para bardzo ładnie wyglądała na parkiecie, a taneczne zbliżenia wychodziły im bardzo naturalnie. Czy to dlatego, że coś jest na rzeczy? Oboje w końcu zabrali głos. 

Były mąż Agnieszki Dygant kiedyś był wielką gwiazdą, a teraz? Kubicka pokazała zdjęcie zrobione 10 godzin po porodzie. Bardzo cierpiała

Maffashion i Michał Danilczuk komentują domniemany romans

W jednym z najnowszych wywiadów Maffashion i Michał Danilczuk w końcu postanowili skomentować swój domniemany romans. Ich relacja budzi bardzo dużo emocji. Nie tylko ładnie razem wyglądają na parkiecie, lecz także jeszcze w trakcie trwania programu spotykali się często poza nim. 

Maffashion początkowo nie chciała odpowiedzieć wprost na pytanie o jej relację z Danilczukiem. Najpierw zaproponowała, aby nie brać tak na serio wszystkiego, co piszą media. Potem jednak dołączył do niej Michał Danilczuk i już się nie kryli. 

Czyli rozumiem, że jesteście w relacji koleżeńskiej/przyjacielskiej? - dopytywał dziennikarz portalu Pomponik.pl. 

Maffashion zdecydowała się na bardzo krótki, ale wymowny komentarz w tym temacie. 

No tak - ucięła. 

Fani kibicują Maffashion i Danilczukowi

Pod opublikowanym w sieci fragmentem wywiadu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widać, że fani im kibicują. W ich wpisach możemy przeczytać: 

  • Oni tak do siebie pasują, że chciałabym żeby byli razem, serio. 
  • Przecież widać, że są razem
  • Dobra każdy wie, że są razem, ale naprawdę są na tak wczesnym etapie, że nic dziwnego, że nie chcą mówić. 

Zgadzasz się z tymi opiniami?