Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Żak spotkał wójtową z "Rancza". Tak po latach wygląda aktorka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.04.2024 22:45

Cezary Żak spotkał wójtową z "Rancza". Tak po latach wygląda aktorka

Violetta Arlak, Cezary Żak
Fot. "Ranczo" s. 3 odc. 34/TVP

Choć od emisji ostatniego odcinka serialu “Ranczo” minęła już prawie dekada, produkcja wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Co jakiś czas powracają plotki o ewentualnym jej powrocie na antenę TVP. Niedawno Cezary Żak spotkał się ze swoją serialową żoną. Niewiele się zmieniła przez ten czas. Czy to zapowiedź oczekiwanego przywrócenia serialu?

Violetta Arlak zagrała sołtysową w serialu "Ranczo"

Aktorka zadebiutowała na deskach teatru w 1992 roku w sztuce “Tutam” Bogusława Schaeffera. W kolejnych latach pojawiła się również w wielu słynnych produkcjach filmowych, między innymi w “Cześć, Tereska”, “Dniu Świra” czy “Chłopaki nie płaczą”. Ogólnopolską rozpoznawalność zyskała również dzięki udziałowi w serialu “Ranczo”, który był emitowany od 2006 do 2016 roku na antenie Telewizji Polskiej.

Violetta Artak zagrała w nim jedną z głównych ról, bowiem wykreowała postać Haliny Kozioł. Kobiety, która do momentu rozpoczęcia akcji produkcji zajmowała się domem i opieką nad córką, jednak gdy Lucy Wilska objęła funkcję wójta, podjęła się pracy urzędniczej. Objęła posadę zastępczyni wójta oraz została wybrana do Sejmu, choć mandatu nie przyjęła.

Ilona Ostrowska porzucona przez męża. Już wcześniej zrobił podobny ruch “Ranczo” zarobiło fortunę, a twórcy nie zobaczyli z tego ani grosza. Aktor nie mógł dłużej milczeć. Apeluje do polityków

Plotki o powrocie serialu "Ranczo" wciąż są żywe

Kultowy już serial od pewnego czasu można oglądać nie tylko na antenie oraz platformie streamingowej TVP, ale również na Netflixie. Choć przez pewien czas nie był tam dostępny, powrócił z racji wykupienia przez giganta kolejnej licencji. Nic dziwnego, bowiem “Ranczo” od zawsze cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Co jakiś czas powracają liczne dyskusje nad ewentualnym powrotem tej produkcji również na antenę w odświeżonej formie, jednak żadne z plotek do tej pory się nie potwierdziły.

KAPIF_oryginal_K728990F.jpg
Fot. KAPiF

Ilona Ostrowska, która grała serialową Lucy, jakiś czas temu wypowiedziała się na temat ewentualnego przywrócenia produkcji “Ranczo”, nie miała jednak żadnych konkretnych informacji.

Nie mam pojęcia. My już z podchodziliśmy dwa razy do projektu, ale to jeszcze potrzeba chwili, żeby to wszystko się unormowało i uspokoiło oraz usankcjonowało. Może wtedy telewizja dogada się ze wszystkim – tłumaczyła aktorka dla portalu “Jastrząb Post”.

W dalszej części rozmowy zdradziła, że gdyby istniała taka możliwość, chętnie ponownie przyjęłaby posadę w serialu. Pracowała wówczas nad jednym ze spektakli z Cezarym Żakiem, odtwórcą roli wójta i proboszcza w produkcji “Ranczo”.

ZOBACZ TEŻ: Dramat gwiazdy "Rancza". Niedawno pokazała rodziców, dziś opłakuje ich śmierć. “Jedno z ostatnich zdjęć”

Cezary Żak spotkał się z wójtową. Tak dziś wygląda Violetta Arlak

Spotkanie z Iloną Ostrowską po latach nie było jedynym, w którym wziął udział Cezary Żak. Okazuje się, że przy pracy nad jednym z projektów, spotkał również swoją serialową żonę odgrywaną przez Violettę Arlak. Kulisami tego spotkania podzielił się w swoich mediach społecznościowych, zamieszczając dość tajemniczy podpis.

Konkurs: Gdzie nastąpiło to spotkanie po latach?

W komentarzach ponownie pojawiły się spekulacje, że miejscem, w którym zobaczyła się dwójka aktorów, może być plan zdjęciowy kultowej produkcji. Przy okazji możemy zobaczyć, jak Violetta Arlak zmieniła się od zakończenia nagrań do ostatniego wyemitowanego sezonu serialu “Ranczo”. Blond włosy wciąż okalają jej twarz, a na ustach maluje się niezwykle szeroki uśmiech. Zresztą podobnie jest w przypadku Cezarego Żaka. Wygląda na to, że spotkanie było naprawdę owocne!