Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co dalej z "Ranczem"? Żakowie ujawniają przykre wieści. Wszystko pokrzyżowała bolesna śmierć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.10.2023 21:13

Co dalej z "Ranczem"? Żakowie ujawniają przykre wieści. Wszystko pokrzyżowała bolesna śmierć

Żakowie szczerze o przyszłości "Rancza"
Żakowie szczerze o przyszłości "Rancza", fot. KAPIF

Pomimo faktu, że serial “Ranczo” nie jest kontynuowany już od ponad 7 lat, wciąż nie milkną głosy i prośby fanów na temat realizacji kolejnych wątków serii. Widzowie pokochali tę kultową komedię i co jakiś czas proszą aktorów, aby rozważyli powrót na plan. Teraz głos w tej sprawie zabrali Cezary i Katarzyna Żak, którzy nie pozostawili żadnych złudzeń.

Widzowie wciąż ubiegają się o wielki powrót "Rancza"

Chyba nikt nie ma możliwości, że “Ranczo” wciąż jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich produkcji telewizyjnych. Serial cieszy się nieśmiertelną sympatią fanów, którzy nawet po upływie wielu lat wciąż chętnie powracają do starych odcinków i raz jeszcze przeżywają losy swoich ulubionych bohaterów.

Nic więc dziwnego, że spora część wielbicieli tej serii wciąż jeszcze ma nadzieję na kontynuację produkcji. Internauci nieustannie zwracają się z pytaniami do obsady “Rancza” i liczą na to, że aktorzy powrócą na plan. Niestety, wygląda na to, że nie ma już na to żadnych szans. Głos w tej sprawie zabrali nawet Żakowie, którzy nie pozostawili żadnych złudzeń. 

Małżeństwo Ostrowskiej zniszczył romans ze słynną pięknością. "Dziecko mi zrobił"

Cezary Żak dosadnie o kontynuacji serialu "Ranczo"

Niedawno na temat ewentualnego powrotu na plan “Rancza” wypowiedział się nawet Cezary Żak, którego fani serii doskonale znają z podwójnej roli braci bliźniaków - proboszcza oraz wójta. Aktor wyznał, że w tym momencie kontynuacja jest po prostu niemożliwa. Wszystko z powodu śmierci ważnego człowieka, stojącego za sukcesem produkcji.

Mowa oczywiście o scenarzyście Andrzeju Grembowiczu, który odszedł w 2018 roku. Gwiazdor jest przekonany, że bez niego “Ranczo” nie jest w stanie wrócić do dawnej świetności. Nie jest to jednak jedyny argument, jaki przedstawił w swojej wypowiedzi.

Powrót do "Rancza" uważam za chybiony pomysł. Andrzej Grembowicz, scenarzysta "Rancza", już nie żyje i nikt nie jest w stanie go zastąpić. Pisał fenomenalnie. Jestem aktorem, który często coś skreśla w scenariuszach — niekonsekwencje, pojedyncze słowa, niepotrzebne wątki — a u niego nie wykreślałem praktycznie nic. Nie powinniśmy więc do tego serialu wracać, ludzie i tak nas zapamiętają, przejdziemy do historii, bo "Ranczo" to Polska w pigułce, ale Polska lat 2005-2015.
 

Katarzyna Żak zdradziła, co myśli o powrocie na plan "Rancza"

W kultowej produkcji Telewizji Polskiej grała również ukochana żona Cezarego Żaka - Katarzyna, która w “Ranczu” bezbłędnie wcieliła się w postać Solejukowej. Aktorka w rozmowie z portalem “Świat Gwiazd” ujawniła, że nie żałuje pracy na planie, a rola zaradnej mieszkanki wsi Wilkowyje od początku była jej wielkim marzeniem.

Pomimo ciepłych wspomnień gwiazda obawia się, że zebranie dawnej obsady i powrót do starego blasku jest już praktycznie niemożliwy do osiągnięcia.

Scenarzysta nie żyje od wielu lat. Był absolutnie świetny, fenomenalny. Miał wyczucie postaci, tematów, naszych problemów, zależności i relacji, więc… Gdyby pojawiły się świetne scenariusze… Nie mówię nie.