Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat gwiazdy "Rancza". Niedawno pokazała rodziców, dziś opłakuje ich śmierć. "Jedno z ostatnich zdjęć"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.11.2023 16:10

Dramat gwiazdy "Rancza". Niedawno pokazała rodziców, dziś opłakuje ich śmierć. "Jedno z ostatnich zdjęć"

Anna Iberszer
Anna Iberszer opłakuje śmierć rodziców. Fot. KAPiF

Anna Iberszer jest powszechnie kojarzona z rolą pięknej policjantki Franceski, którą odegrała w serialu “Ranczo”. Ta kreacja artystyczna nie tylko pozwoliła jej rozwinąć karierę, ale również przysporzyła grona wiernych fanów. Aktorka jeszcze niedawno pokazywała obserwatorom w mediach społecznościowych swoich ukochanych rodziców. Teraz postanowiła wspomnieć ich pamięć w poruszającym wpisie na Instagramie.

Gwiazda "Rancza" przekazała bardzo smutną wiadomość swoim fanom

Anna Iberszer jest aktorką, którą większość fanów utożsamia z rolą policjantki Franceski w „Ranczu", graną w latach 2011-2016. Uwielbiany przez Polaków serial nie jest jednak jedynym, w którym zabłysnęła. Artystka wystąpiła również w tak kultowych produkcjach jak “Klan”, "Na dobre i na złe” czy „Lejdis”. Barwne i piękne postacie, które ogrywała, przysporzyły jej wielu wiernych fanów.

Gwiazda “Rancza” chętnie udziela się w mediach społecznościowych, publikując na nich kadry z życia codziennego. Na Instagramie Anny Iberszer nie brak zdjęć zza kulis teatrów, wakacyjnych wyjazdów czy nurkowania, które jest jej ogromną pasją. Na początku 2023 postanowiła pochwalić się swoim fanom dwie najważniejsze osoby w życiu, którym bardzo wiele zawdzięcza — swoich rodziców. Niestety w tym samym roku straciła ich oboje.

Grała Francescę w serialu „Ranczo”. Jak teraz wygląda 46-letnia Anna Iberszer?

Gwiazda "Rancza" przeżyła wielką tragedię, w tym samym roku straciła oboje rodziców

Anna Iberszer kilkukrotnie publikowała na Instagramie zdjęcia swoich ukochanych rodziców. Najnowsze z nich należą jednak do archiwalnych zbiorów aktorki. Okazuje się, że w tym samym roku, gdy postanowiła przybliżyć ich sylwetki fanom, Ci zmarli. W ostatnim poście, który artystka opublikowała 2 listopada, nawiązała do obchodzonego w Polsce święta:

Zaduszki. W tym roku odeszli moi rodzice. Zawdzięczam im wszystko. Ciężko opisać ból po ich stracie, codzienne zmaganie się z ich brakiem. Nie sposób pojąć ciężar żałoby dopóki nas nie dotknie. W to Zaduszne Święto życzę ukojenia wszystkim, którzy doświadczają straty – napisała.

W dalszej części wpisu gwiazda “Rancza” w poruszający sposób podziękowała za okazane jej wsparcie.

Fani w poruszający sposób zareagowali na post gwiazdy "Rancza"

Anna Iberszer straciła oboje rodziców w 2023 roku. Dla artystki był to ogromny cios, z którym trudno jest jej pogodzić się do dziś. W najnowszym poście na Instagramie pokazała nie tylko kilka archiwalnych, rodzinnych zdjęć, ale również odniosła się do tragedii, która ją spotkała. Aktorka podziękowała swoim bliskim za wsparcie w tym trudnym dla niej czasie. Wspomniała również, że 2 listopada jej mama obchodziłaby urodziny.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali i nadal pomagają mi przechodzić przez ten trudny czas, bliskim, przyjaciołom, znajomym moim i rodziców za codzienną obecność, słowa wsparcia, za to że trwają w tym ze mną. Bez Was nie dała bym rady. Pierwsze zdjęcie ze stycznia tego roku, nic nie zapowiadało, że będzie jednym z ostatnich. Dzisiaj urodziny mamy – czytamy.

Pod postem natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których fani łączyli się z gwiazdą “Rancza” w bólu, a także przytaczali własne, smutne historie o starcie:

  • Pani Aniu... Jak dobrze Panią rozumiem... W poniedziałek pożegnałam cudowną Osobę, która była dla mnie jak druga Mama... Ból, żal... Rodziców już nie ma, teraz odeszła kolejna bliska Osoba... Wszechobecna pustka, mimo ludzkiej obecności, przytłacza...
  • Wspaniała, cudowna Para. Przeuroczy ludzie. Smutno.
  • Jestem myślami z Tobą i wiem, co to znaczy.
Tagi: Ranczo
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik