Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Grał w "Ranczu". Jego ciało znaleziono w domu pod Warszawą. Mało kto pamięta dziś młodego aktora
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.07.2023 22:17

Grał w "Ranczu". Jego ciało znaleziono w domu pod Warszawą. Mało kto pamięta dziś młodego aktora

Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego
Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego, fot. kadr z serialu „Ranczo”

Serial „Ranczo” zakończył swoją emisję w 2016 roku, a mimo to nadal cieszy się ogromną popularnością. Fani produkcji chętnie wracają do perypetii Lucy i mieszkańców małej wsi Wilkowyje. Niestety nie wszyscy pojawiający się na ekranie żyją do dziś. Wśród tej grupy znajduje się między innymi Jeff Butcher, serialowy Jerry.

„Ranczo” – Jeff Butcher, serialowy Jerry zmarł, kilka lat temu

Jeff Butcher zmarł w 2018 roku. Mężczyzna miał wówczas zaledwie 42 lata. W serialu „Ranczo” wcielił się w Amerykanina Jerry'ego, który pracował w ambasadzie i był przyjacielem Lucy, a w kolejnych sezonach uwikłał się w burzliwy związek z Moniką, w którą wcielała się Emilia Komarnicka. W popularnej produkcji pochodzący z Kanady tłumacz mówił ze specjalnym akcentem, choć doskonale mówił po polsku. 

Do dziś nie wiadomo co dokładnie było przyczyną śmierci artysty. 

Tragedia na promie: prawdziwy szok dla wszystkich. Właśnie wyszła na jaw MROCZNA prawda o mamie chłopca

„Ranczo” – gdzie został pochowany Jeff Butcher?

Gdy Jeff Butcher zmarł, jego ciało zostało znalezione w jego domu w Konstancinie. Przez lata niewiadomą pozostawała przyczyna jego śmierci, ale także miejsce pochówku. Jak się okazało, mężczyzna spoczął w swoich rodzinnych stronach. Rodzice tłumacza sprowadzili jego ciało do Kanady, gdzie serialowy Jerry został pochowany w rodzinnej mogile. 

Ostatnio wyszło to na jaw poprzez facebookowy profil matki mężczyzny, który został oznaczony na pamiątkowym zdjęciu z cmentarza. 

„Ranczo” – kim był Jeff Butcher?

Jeff Butcher mieszkał w Polsce od 1995 roku. Podobno od razu zakochał się w kraju, gdy przyjechał do niego, by zrelacjonować mistrzostwa świata w siatkówce dla osób z niepełnosprawnością. Z zawodu był managerem, dziennikarzem i cenionym tłumaczem, który był odpowiedzialny za przekład między innymi filmów „Lejdis¨, „Dom zły” czy „Testosteron”. Poza rolą w serialu „Ranczo” na koncie ma także występy w produkcjach takich jak „Dziewczyna z marzeniami” czy „Cradle Will Rock”.

Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego 1.png
Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego, fot. kadr z serialu „Ranczo”
Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego 2.png
Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego, fot. kadr z serialu „Ranczo”

Źródło: Pomponik, Lelum

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy