Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania z “Rolnika” wreszcie się pochwaliła! Moc gratulacji
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.03.2024 10:31

Ania z “Rolnika” wreszcie się pochwaliła! Moc gratulacji

Ania i Jakub, Rolnik szuka żony
Fot.kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Ania i Jakub szybko stali się faworytami widzów programu "Rolnik szuka żony". Przewrotny los sprawił, iż choć z początku mężczyzna nie przypadł do gustu rolniczce, z programu wyszli jako para. Niedługo później Ania przekazała radosne wieści o zaręczynach. Nie była to jednak jedyna szczęśliwa wiadomość, jaką pochwaliła się para. Sesja, którą właśnie opublikowali w mediach społecznościowych, zachwyciła wszystkich fanów “Rolnika”.

"Rolnik szuka żony": Ania i Jakub tworzą parę jak z obrazka

Anna Derbiszewska na łamach programu “Rolnik szuka żony” poznała swoją drugą połówkę, Jakuba. Kobieta miała za sobą trudne doświadczenia, ponieważ wcześniej przez 5 lat była w małżeństwie, która określiła “nieporozumieniem”. Już od samego początku piękna rolniczka dała po sobie poznać, że droga do jej serca będzie długa i zawiła. Mimo to kilku kandydatów stanęło w konkury o jej względy. Wśród nich znalazł się Jakub, którego Ania zauroczyła od pierwszego wejrzenia.

Podczas kultowego show TVP Anna podkreślała, że ma nadzieję znaleźć uczciwego mężczyznę o dobrym sercu. Mimo to początkowo żaden z kandydatów nie przykuł jej uwagi. Podczas rozmowy z Martą Manowską wyznała, że w jej mniemaniu Jakub jest wspaniałym mężczyzną, jednak nie było między nimi “tego czegoś”. Między parą zaiskrzyło dopiero wtedy, gdy mieli okazję się lepiej poznać. Obydwoje szybko zdali sobie sprawę, że są dla siebie stworzeni, dlatego po programie postanowili spróbować stworzyć związek. Ten zaczął błyskawicznie się rozwijać, czego nie przewidzieli nawet najwięksi fani!

Nicola z “Rolnika” pokazała się u boku króla muzyki tanecznej Sara z “Rolnika” pochwaliła się bobasem

"Rolnik szuka żony": Wzruszające zaręczyny Ani i Jakuba

Zarówno Jakub, jak i Ania, przyznali, że zakochali się w sobie jeszcze w programie “Rolnik szuka żony”. Ich uczucie miało szansę rozwinąć się już po zakończeniu udziału w show. Na początku fani sceptycznie oceniali ich relację, ponieważ mężczyzna również był w przeszłości żonaty, a w dodatku posiadał trójkę dzieci. Z tego powodu widzowie obawiali się, że może nie traktować Anny na poważnie, jednak byli w błędzie! Jakub bardzo szybko pokazał rolniczce, jakie ma wobec niej intencje, ponieważ postanowił się oświadczyć!

Ania oraz Jakub cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie na Instagramie rolniczka postanowiła przekazać, że się zaręczyła. W wigilię opublikowała niezwykłe zdjęcie, na którym zaprezentowała przepiękny pierścionek na tle czerwonych róż. Fani nie posiadali się z radości, jednak był to dopiero początek lawiny dobrych wiadomości, które przekazali zakochani. 

ZOBACZ TEŻ: Piękne słowa Waldemara o Eli z “Rolnika”

"Rolnik szuka żony": Ania i Jakub opublikowali zapierające dech w piersiach zdjęcia

Ania i Jakub szybko stali się faworytami widzów programu “Rolnik szuka żony”. Gdy więc wystąpili na łamach specjalnego, bożonarodzeniowego odcinka, przed telewizorami zasiadły tłumy. To właśnie wówczas para opowiedziała o tym, że spodziewa się dziecka. Według ich wyliczeń maluch ma pojawić się na świecie już niedługo, bo w okolicach Świąt Wielkanocnych. Te przypuszczenia potwierdza sesja zdjęciowa, którą Ania i Jakub właśnie opublikowali na swoich profilach na Instagramie.

Fotografie zamieszczone przez parę zdradzają, że Anna znajduje się w zaawansowanej ciąży. Rolniczka zapozowała w uroczych kadrach u boku narzeczonego, eksponując swój brzuszek. 

W oczekiwaniu na naszego małego księcia – napisała Ania.

Fani są zachwyceni tą wiadomości. Natychmiast posypały się gratulacje i życzenia.

  • Piękne zdjęcia, życzę szczęśliwego rozwiązania.
  • Wszystkiego najlepszego dla Was i maleństwa.
  • Gratulacje! – czytamy pod postem.